Skocz do zawartości

NO wkoncu cos bedzie


Rekomendowane odpowiedzi

No wkoncu uzbieralem kaske na jakis sprzecik. Tylko teraz mam dylemat zeby zle nie zainwestowac. Pierwsza opcja to najpierw ybr 125 ( prawko dopiero będę mógł zrobić w maju ze względu na brak czasu teraz) :bigrazz: lub jakis inny sprzęcik 125 żeby smerfy w razie kontroli byli bardziej łaskawi. Chyba lepiej jak zatrzymają mnie na jakieś 125 niż na 600. Przynajmniej tak mi się zdaje.

Druga opcja przemęczyć się do tego maja zrobić prawko i od razu jakąś 500 kupić.( tu juz wiadomo gpz , er 5 albo cb 500).Z tym że w tym roku sobie nie pojeżdzę a jednak chciałoby się nawinąć trochę tych km. :) Dodam jeszcze ze mam do dyspozycji 9 tys. wzrost na wszelki wypadek podam ( 185cm).

Bracia proszę o radę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisalem jaki moto cie interesuje ... czy sport czy turystyk czy cross... no ale jak napisales ybr to chyab taki posredni .. jezeli chcesz duzo jezdzic na tym sprzecie i dobrze zainwestowac to ze 125 polecal bym Ci Honda Varadero .. 4T... 120 km/h poleci .. jak to 4T duza zywotnosc silnika ... motorek jest naprawde duzy i wygodny .. wiec bedzie Ci na nim dobrze ... i 9 tys sie zamkniesz napewno .. no ale wybor nalezy do ciebie zobaczysz co inni Ci polecaja.. aha i przy wzroscie 185 napewno nie beidzesz wygladal zle na wiadrze bo jest to motor naprawde duzy .. wydoa dla cieibe i pasazera ..

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem troche bez sensu pakować się w 125.... Policja jak złapie to i tak jesteś bez uprawnień i tak, trafisz na służbiste i przekichane, nie wspomne co by się działo gdybyś, tfu tfu, spowodował chociażby stłuczke..

Poza tym przy 185cm wzrostu na 125, nie będzie ci za wygodnie.

Na twoim miejscu zaczekałbym do zdania prawka, a po tym nabył pińcetke :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś dorosły, jazda na 125 szybko Ci się może znudzić jeździłem chinolem czterosuwowym właśnie 125 ccm, była to replika ;) a może nawet nie replika Hondy CG 125. Przyspieszenie odczuwane było nawet niezłe przynajmniej tak mi się wydawało póki nie spojrzałem na prędkościomierz :biggrin: . Kręciłem go na wysokich obrotach i nudy. Motocykl klasy 500 powinien być zdecydowanie lepszy obędziesz się z masą motocykla, nauczysz się poprawnie prowadzić (125 ccm taki jak YBR to jednak malutki motocykl, DT 125 w porównaniu do YBR to kolos), no i jazda jest bardziej komfortowa. Co innego gdybyś szukał jakiegoś dwusuwa, to już inna bajka pod względem przedewszystkim mocy. A jak Cię gliniarze złapią to już zależy na kogo trafisz także to, że jedziesz 125 czy 500 chyba wielkiego znaczenia mieć nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...