Skocz do zawartości

Regulacja gażnika Rx 50


karol0545
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma ktos jakiś schemat budowy gażnia w tym motorowerze gażnik to jak na nim pisze Dellorto. W Jaki sposób sie go reguluje?

 

Zastanawia mnie jedna rzecz bo mam dziwnie jakos rozwiązany filtr powieetrza w moim Rx-ie .. Ma ktoś jakieś zdjęcie orginalnego filtra do Rx-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie przed chwila rozbierałem ten gaznik i jest to dellorto 14 i ma tylko jedna sróbke do regulacji chyba od wolnych obrotów.. myślałem ze jest cos jeszcze a tam nic... otóz filtr jest taki wsadzony do tego schowka ze tak to nazwe w kształce walca z jednej strony zamknięty a z drugiej strony wchodzi ta rurka która puzniej idzie do gażnika... jest to normalny filtr powietrza nei stożkowy ale napewno nie jest to seryjne bo jakos to na to nei wygląda...

 

A i jeszcze ejdno jaki swieca do rx 50 powinna byc rocznik 99'

czy NGK BR9ES?

 

Macie jakąs serwisówka do tego motoru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek:

 

gąbke dostaniesz na mielochu i z tego jak obliczyłem moge dociąć chyba 4 moje filtry. są dwie grubości 1cm - kosztuje 25zł i 1,5 kosztuje 35zł.

 

 

karol0545

 

świeca według ngk to B9ES. zrób zdjęcie jak wygląda twój filtr. napisz do mnie na mail a ja Ci wyśle jakie mam servisówki do am6 i do rx. albo sam poszukaj w necie i programach typu ARES czy BEARSHARE. zrób też zdj swojego gazioraalbo napisz jaki masz model. ja mam SHA i są norlanie dwie śrubki do regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem w archiwum i znalazłem taki temat gdzie kwiatek pisał ze to własnie BR9ES jest do seryjnych a jakas inna jak ma sie tuningowy cylinder podajrze BR8ES.czyli jaka ma byc ta swieca bo neimam narazie zadnej serwisówki.. ? Dobra hefaistos odezwe sie... A nie wiecie gdzie można tanio kupić linke do licznika do rx-a bo mi sie ukreciła... A moze pasuje od innego motorku? bo a jak narazie do rx-a znalażłem za 95złtych a podobno kiedys na allegro były po 65zł... ale teraz juz niema..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem. tylko mam dosyć niedalego zakłąd któy dorabia linki. będe do niego jechał i jak zrobią dobrą to wezme wiecej i potem sprzedam bo wiem że są poszukiwane. myślałem też żczy przypakiem od yamahy dt 80 lcII by nie pasowało bo liczniki ma prawie identyczne to i może by i linka i ślimak przypasował- trzeba by to sprawdzic.

 

 

PS:a jak na gaźniku jest napis" dellorto sha 14 12 m " to jest 14mm czy 12mm??

Edytowane przez hefaistos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do świecy to książka serwisowa podaje że seryjnie ma być BR9ES. Ja jeździłem na takiej i na BR8ES i nie było żadnej różnicy. A co do linki to skoro piszesz że Ci się ukręciła to po co kupować nową, przecież można pojechać do linkarza, który ci taką linkę dorobi za 10 zł. Ja tak robiłem wielokrotnie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co szybko się zrywają??

 

 

karol0545

 

servisówki o które prosiłes. http://rapidshare.com/files/50211836/serva.rar.html

 

Mnie przez ok. 15 tyś zerwała się 2 razy

 

 

Dzięki za serwisówki..

 

to znaczy ukreciła sie poprzedniemu włascicielowi a on juz ją wyrzucił ...

 

a zamawiał ktoś z tego BMK moto bo mam zamiar kupić tam tą linke...

 

Co z tego że wyrzucił?! Jeżeli masz pancerz to idziesz do linkarza a on wkłada Ci nową linkę!!!

Edytowane przez Wiertara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...