Skocz do zawartości

MOTO Z USA


qdlaty2004
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

mam zamiar po sezonie sprowadzić sobie motocykl ze stanów czy możecie mi napisać ile muszę doliczć kasy do ceny motocykla za sprowadzenie go do kraju?

jakie dokumenty się załatwia /cło ? vat?/, koszty przewozu ?

 

czy to się opłaca ????

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja aktualnie sprowadzam motocykl wiec ....

cla placisz 6%od ceny ktora masz na fakturze plus cena za transport plus ewentualne ubezpieczenie na czas transportu koszt transportu to okolo 250$ do Gdyni i 300$do Warszawy firme znalazlem w internecie (SHIP SMART)maja swoja siedzibe w New Jersey i tam musisz dostarczyc motocykl koszt transportu wewnatrz stanow powiedzmy ze stanu Minnesota do New Jersey to okolo700$ tak dla orientacji nastepnie cena na fakturze plus cena za transport plus clo i od tego placisz podatek 22% jeszcze musisz zaplacic za rozladunek w porcie okolo 100$ potem oplata za tlumaczenia przeglad i rejestracja okolo 600zl moj ma przyplunac za jakis tydzien ale i tak po obliczeniach jest tanszy jak u nas tylko musisz troche zanizyc fakture ale bez przesady

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja sie podlacze.

Znalazlem fajne moto w USA i koles powiedzial ze wysle za granice, ale ............... sam musze znalezc przewoznika !!! :crossy:

Wiecie jak i gdzie trzeba szukac takich ludzi ???

Wpisac w wyszukiwarce: firmy sprowadzajace motocykle z USA czy co ??? :(

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź masz post wyżej

 

generalna zasada jest taka, że transport tylko morski (ceny). z tego względu trzeba szukać motora blisko wschodniego wybrzeża – nowy jork i okolice itd. transport na terenie stanów mocno podraża koszty

 

planowałem taką operację ale zniecheciło mnie ryzyko transportu kombinowanego i ostatecznie kupiłem motonga sprowadzonego przez pośrednika. i tak było sporo zamieszania z dokumentami, tłumaczeniami etc.

 

ale generalnie następnym razem też skorzystam z jego pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brachu, pochwal się co namierzyłeś.

 

Do mnie pijesz ??? :wink:

 

mnie sie udalo intrudera 1400 z 99r za 2800 przebieg 20000mil i jeszcze koles zawiozl mi go do tej firmy na wschodnie wybrzerze z Ohio

oczywiscie kupowalem ze zdjecia wiec...roznie moze byc ale w rozmowie facet bardzo mily gosc w srednim wieku

 

Napisalem maila do tej firmy co Ty sprowadzales i czekam na odzew :wink:

Tez kupuje ze zdjecia, ale koles tez spoko ( szybka wymiana mailowa ), wiec licze ze moze byc OK.

Teraz tylko musze zorjentowac sie ile dokladnie wyniosa koszta calej operacji i czy lepiej jest sciagnac do jUKeja :wink:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie pijesz ??? :icon_mrgreen:

 

Napisalem maila do tej firmy co Ty sprowadzales i czekam na odzew :buttrock:

Tez kupuje ze zdjecia, ale koles tez spoko ( szybka wymiana mailowa ), wiec licze ze moze byc OK.

Teraz tylko musze zorjentowac sie ile dokladnie wyniosa koszta calej operacji i czy lepiej jest sciagnac do jUKeja :clap:

A co kolega ma na celowniku :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draga 1100 i jak widze ze jest kup teraz za .................. 1000 funtow to mnie szlag trafia !!! :icon_mrgreen:

Rocznik 2001 z malym przebiegiem, calkowicie ubrany !!!

Kurde, zeby tak jeszcze znalezc solidnego przewoznika albo wujka za oceanem :icon_question:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draga 1100 i jak widze ze jest kup teraz za .................. 1000 funtow to mnie szlag trafia !!! :clap:

Rocznik 2001 z malym przebiegiem, calkowicie ubrany !!!

Kurde, zeby tak jeszcze znalezc solidnego przewoznika albo wujka za oceanem :icon_mrgreen:

A nie mozesz z Glaty2004 sie zgadac :icon_question:

razem bedzie razniej i moze taniej :buttrock:

Edytowane przez Alex36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...