Skocz do zawartości

koniec z brudem... new SM


mag*magic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po 50konnej drz na zebatach stawianej z 4 na kolo jest maly niedosyt smile.gif ale to jest wszytko zrobione na predkosc i stabilnosc. a juz filmiki ogladam teraz do gumy musze sprzegla uzywac i kolo ziemii nie dotknie smile.gif

Ale po przesiadce z 7o-tki nie powinienem byc zawiedziony? Nie chcialbym zeby szybko mi sie moto znudzilo :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczes moto:D Tylko Ja jestem zwolennikiem brudu:D Mam nadzieje ze wrocisz do tego jeszcze...

 

To tak jak ja. Aż szkoda, że takie moto będzie widziało tylko asfalt... Zakładaj kostke stary! I w teren :crossy: :lalag:.

Ogólnie moto super.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak ja. Aż szkoda, że takie moto będzie widziało tylko asfalt... Zakładaj kostke stary! I w teren :) :).

Ogólnie moto super.

 

pozdrawiam

 

 

nie no kupie kola i plastiki i tez bede latal dirt (chyba ??).. ogolnie jak mi nie bedzie pasowac SM to je sprzedaje i po problemie.. ale narazie to sie zakochalem.po tym co widze po pierwszej jezdzie to bedzie mozna chyba cuda tym wyprawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, no kurna sprzecior zajebisty, ja jak tylko pogonie zx6 to tez planuje supermoto nabyc, latalem ktm-em supermoto 620 i mimo ze niebyl na full mocy to to kurna zapie**ala pieknie przy wadze rzedu 120kg i te drifty :icon_mrgreen:

Celuje raczej w KTM lub Husaberg ale drz tez biore pod uwage.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, no kurna sprzecior zajebisty, ja jak tylko pogonie zx6 to tez planuje supermoto nabyc, latalem ktm-em supermoto 620 i mimo ze niebyl na full mocy to to kurna zapie**ala pieknie przy wadze rzedu 120kg i te drifty :buttrock:

Celuje raczej w KTM lub Husaberg ale drz tez biore pod uwage.

pzdr

 

 

no bierz drz pod uwage :icon_question: kolega z pod warszawy do wawy na uczelnie dojezdza teraz 5 min predzej taka sama drz niz wczesniej gsxr 750 a to ponad 100 koni ma :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...