Skocz do zawartości

pytanie o yamahe dt80


Blinek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo...! marcpol nie zmieniaj zdania :buttrock: Sam mam Dt 80 i masz 100% racji...

tylko, że mam na motorower to jest warta ponad 4tys, przestarzał konstrukcja to fakt, bo pamieta '85r, ale wyprodukowana w '95, słabe osiągi no tak 100km/h na godzine to śmiech jak na motorower, marne zawieszenie tak jest za sztywne na ulice(nie jestem chory naprawde mam sztywne), a i hamulce w mojej wersji z hamulcem brembo jest ok i wygląd-jak kto dba tak ma. Nie będę polecał ci DT, bo i po co sam wybieresz, ale za 3tys to z 49ccm nic lepszego nie kupisz. Aha nie twierdze, że zarej na motocykl jest warta te 2 500, bo nie jest, no może ze 2tys to jest nie przesadzajmy.

Dt za 4k? :( Nie wiele wiecej dołożyć i jest nowsza 50 o podobnych osiągach do dt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze takiego pier*****,gościu sam nie wiesz na czym ma Ci dupsko jezdzic. Mi jak sie cos podobalo i mialem kase to kupowalem i nie patrzylem czy DT czy co inne jest lepsze!!! Motor jesli jest zadbany to bedzie latal nie wazne jaka marka i tyle. Nie masz prawka chcesz jezdzic legalnie to kupuj 50 , chcesz walic po lasach to kupuj 125 jakies i tyle.... Dla mnie tu juz powinien byc koniec tematu.

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek masz 16 lat i sam jeździsz 80ccm i jestem ciekaw czy za rok będziesz chciał się przeżucić na 49ccm :) :crossy: :P

 

gdyby mi sie trafila aprilia rx albo honda hm to kupil bym 50 ale zapewne szybko bym wsawil cylinder 80 i wiekszy gaznik i inne duperele. Teraz jak sprzedalem mtxa to szukalem 125 na motorower ale trafila sie tzr 80 i przyznam ze to jedzie w porownaniu do gpr-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby mi sie trafila aprilia rx albo honda hm to kupil bym 50 ale zapewne szybko bym wsawil cylinder 80 i wiekszy gaznik i inne duperele. Teraz jak sprzedalem mtxa to szukalem 125 na motorower ale trafila sie tzr 80 i przyznam ze to jedzie w porownaniu do gpr-a

 

NO no, ale na gpr'ce chyba zrobiłeś mały interes, więc nie możesz przynajmniej narzekać od strony finansowej. A co z MTX'em? Sprzedałeś? Bo ja jedną DT'tke sprzedałem na początku lipca :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUR**.

Jest temat o dt którzy ma ponad 120 stron.

Umiesz go znaleźć?

Czemu każdy musi tu robić taki burdel.

Wiesz czemu ten dział nazywa się motorowery?

Bo jest o motorowerach. A czy DT 80 jest motorowerem? Wychodząc z fabryki na pewno nim nie była.

Więc znajdź odpowiedni dział, temat i tam zadawaj pytanie które było zadawane już tysiąc razy.

 

A wszyscy którzy odpisali w temacie, no poza craschem, to obrzydliwi spamerzy, lubujący się w rosnącym liczniczku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...