Skocz do zawartości

PROBLEM z KUpnem cześci:( do mojej HOnDy


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszytkich MOTomaniaków :wink: prosze was o udzielenie pomocy potrzebuje 2 linek od obrotomierza i prędkosciomierza do hondy ns-1 (motesa) na allegro niema:( a na www.agmot.pl znalazłem tylko od mbx i mtx niestety niewiem cyz beda pasować pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z góry dzieki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis zaproponuje pewnie te same linki, co MotoBot.pl, w którym linka do prędkościomierza kosztuje 66,80 zł. Nie wiem, jak z tą od obrotomierza, ale pewnie podobnie. Na bank będzie pasowała do prędkościomierza z NSR 50 (sam robiłem taki myk), a od obrotomierza pewnie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcer zacytuje Twój post dla kolegi.

 

Ciągle krążą te same mity. Te części mozna dostać. Jest na to kilka sposobów.

- silnikowe można dopasowywać od MBX (trzeba tylko poszukać na forum, co i jak pasuje/trzeba przerobić itd.)

- sposób na tłok i cylinder (z przeróbka sworznia) był wałkowany forum nie raz

- drobiazgi można dostać od szrociarzy na allegro (warto próbować dopasowywać od NSR 50, bo chociaż często są takie same, to ceny niższe :-) - cwaniaki wiedzą, że NS-1 jest rzadkim sprzętem i się cenią)

- nowe drobiazgi można dostać na www.motobot.pl (sprowadzają na zamówienie z Austrii, ale drogo), popytać w Larssonie i InterMotors, a najlepiej napisać maila do autoryzowanego seriwsu Hondy, to przyślą wam rysunki z serwisówki (która jednak istnieje :-)), tam są numery części, po których można dostać zamienniki.

 

A poza tym trzeba powtarzać przeszukiwanie internetu regularnie, co kilkanaście godzin :-) - ja tak znalazłem wszystko, czego potrzebowała moja eneseczka i wyszło mi to całkiem ładnie. Zdjęcia w przyklejonym temacie są na to dowodem.

 

A z linkami to dokładnie tak jak piszą koledzy wyżej: wyciagnij linke z pancerzyka, tylko uważaj zeby go nie poharatac i do warsztatu. Mi dorabiał majster linke sprzegła do WFM za 25zł.

 

Moim zdaniem w tym dziale powinno powstać jakieś FAQ bo pytania o czesci do NS-1, o tuning AM6 i Minarelli Horizontal bo wałkuje sie to non stop.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Wiśl@k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki sprubuje z tymi linkami od mbx z agmotu bo niestety umnie w miescie niema speca od dorabiania linek:) a jak od mbx nieprzypasi pozostaje mi wychaczenie linki z allegro lub serwis Hondy na sczescie niejest od daleko:D

Edytowane przez ajsrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...