Skocz do zawartości

Kask airoh mathisse basic


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem nie drogi bardzo fajny kask ( nawet z podnoszoną szczęką ).

http://www.webton.pl/sklep/gooral12/index....l&szczegol=4419 O właśnie to :P

Może ma ktoś taki ??? Jak sie w nim jeździ ??? Kto jest jeszcze dystrybutorem kasków airoh w polsce bo przez neta nie chciał bym kupowac ( nie można przymierzyć ) a ci są za daleko. Coś w okolicach białegostoku :P

 

Z góry THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdzę, Michał i ktoś jeszcze z forum nie pamiętam kto.

Kask klasy średniej, dobrze leży, szybka twarda, dobra widoczność, wygodne zapięcie.

Wady to; jest dosyć głośny, słaba wentylacja, niewygodne otwieranie szczęki jedną ręką raz wychodzi a dwa razy nie, w zasadzie należy użyć dwóch łap, niewymienna wykładzina środka.

Zapłaciłem w kwietniu tego roku 550 - 560złp ( targowałem się i już nie pamiętam szczegółów ) i nie dałbym grosza więcej.

Sprzedaje toto Uha-Bike, bez przymiarki NIGDY NIE KUPUJ.

 

 

zBYCHO

xjr1300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak odradzasz go ???

 

PS. Jakiś adres tego Uha-Bike bym poprosił

 

Nie odradzam, nie radzę, jeśli stać ciebie na lepszy to warto zainwestować w lepszy, jak z kasą średnio to jest to niezła alternatywa. Ja teraz bym kupił szczękowca Schuberta (nie jestem pewien pisowni) jest to nawyższa klasa w katologu Luisa cena ok. 350 Euro, ale wiosną nie było mnie stać na taki wydatek.

Uhma-Bike jest dilerem Yamahy siedzą w Piasecznie koło Warszawy adres możesz znaleźć w necie lub w każdym piśmie o motocyklach.

 

 

Zbycho

XJR1300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualine mają też wyższej klasy (chyba coś koło 100 zł +) oparty na kryptonie (mam kryptona)... ma już wyjmowany środek i chyba troszkę inne zapięcie... ale nie wygląda już tak bajerancko... :P

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem mojej lasce taki kask, w tej kategorii cenowej to chyba dobry wybór. Dostaliśmy go jeszcze z rabatem w Katowicach (zapomniałem dealera, ale jak cię interesuje to znajdę), ja innego Airoh kupowałem wysyłkowo od Uhma-bike. Jeszcze co do tego kasku to ja w nim nie jeżdżę ale moja dziewczyna nie narzeka, jest co prawda raczej głośny ale za to nie przecieka (czego się obawiałem u szczękowca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...