Skocz do zawartości

II ZLOT MOTOCYKLOWY ISKRA SKALMIERZYCE


pleszew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam! W ubiegłym roku zrezygnowałem z "Bachusa" i pojechałem na ten zlot. Było super - za 20 zł ładna blacha i dwa posiłki wystarczające na obiad i kolację, fajne miejsce, muza O.K. (m.in IZOTOP), chłopaki z Iskry też w porządku. Dla ludzi bez namiotu była podłoga w remizie (spało ok.10 ludkow). W niedzielę rano kawa, herbata i szneki gratis! Niestety, w tym roku termin pokrywa się ze Złocieńcem, a tego zlotu jeszcze nie opuściłem. Pozdrowienia dla Pipensa i reszty ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam! W ubiegłym roku zrezygnowałem z "Bachusa" i pojechałem na ten zlot. Było super - za 20 zł ładna blacha i dwa posiłki wystarczające na obiad i kolację, fajne miejsce, muza O.K. (m.in IZOTOP), chłopaki z Iskry też w porządku. Dla ludzi bez namiotu była podłoga w remizie (spało ok.10 ludkow). W niedzielę rano kawa, herbata i szneki gratis! Niestety, w tym roku termin pokrywa się ze Złocieńcem, a tego zlotu jeszcze nie opuściłem. Pozdrowienia dla Pipensa i reszty ekipy.

 

Też słyszałem od chłopaków, że niezła nawet impra a przede wszystkim muza. Sporo ludzi tam się szykuje. Mnie też tam nie zabraknie i mam nadzieję, że zabawa będzie przednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przypomnienie ;Zapraszamy na nasz II zlot i postaramy się by był on jeszcze lepszy niż ten pierwszy.

I dlatego specjalnie dla Was

35200 Wat nagłośnienia na wielkiej scenie , profesjonalne oświetlenie i lasery.

Młode polskie kapele , tworzące prawdziwie zlotowy klimat.

Możliwość spania na sali oraz pole namiotowe.

Zaplecze gastronomiczne , automaty siłowe , dwa telebimy wyświetlające filmy i zdjęcia .

A ponad to wiele konkursów i niespodzianek

 

Akcja " Motocykliści to dawcy...honorowi krwi "

chcemy zebrać jak najwięcej krwi grupy "0" oraz każdej innej.

więcej info na stronie www.iskraskalmierzyce.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...