Skocz do zawartości

DOSTAWA pod dom czy samemu jechac z salonu?


gonzoss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz bedziesz wiedzial kiedy go odbierasz, to jesli zdecydujesz sie go odebrac osobiscie daj znac. Podskocze do salonu i bedzie sie mozna spotkac twarza w twarz :biggrin:

Spoko. :clap: :buttrock:

Jak juz powiedzialem jestem za a nawet przeciw :lalag: i w koncu koobra sie odezwał :)

Moze sie jakos umowimy i zaliczymy Ace cafe ??? :crossy: :flesje:

ja tez oczywiscie jestem ZA .. chyba jednak zaryzykuje i podjade samemu po maszyne :biggrin:

i mam teraz mała prosbe do Panów ktorych wlasnie zacytowalem .. nie bede meczyl dziewczyny albo kolesi zeby mnie podrzucili do Londona samochodem tyllko chyba przyjade autobusikiem.. i jak wysiade gdzies w centrum to moze ktorys z kolegów (jak ma po drodze :bigrazz: ) moglby mnie zabrac do tego salonu .. a pozniej na szybkie piffko do Ace Cafe .. i pomkne sobie do domciu chwalic sie wszystkim w kolo :buttrock:

to tylko takie wstepne pytanko bo nawet nie wiem kiedy moto bedzie do odebrania .. mam nadzieje ze wyjdzie ta sobota za tydzien .. w poniedzialek zadzwonie i zapytam jak tam postepy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz bezposrednio do koobry, ale cos dzisiaj wspomnial ze moze pracowac w sobote. Podaje Ci komorke: 07903252828 :P Konrad ma na imie :crossy:

Ja bede jechal z innego miasta, z Southampton a Lodnynu sam nie znam :P

Sam licze na jego pomoc albo z budzikiem sie umowie :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i jak wysiade gdzies w centrum to moze ktorys z kolegów (jak ma po drodze :icon_mrgreen: ) moglby mnie zabrac do tego salonu ...

 

Nie ma najmniejszego problemu. Mniemam ze kask bedziesz mial ze soba? Aha i podaj namiar na ten salon. Musze sprawdzic jak tam trafic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz bezposrednio do koobry, ale cos dzisiaj wspomnial ze moze pracowac w sobote. Podaje Ci komorke: 07903252828 :lalag: Konrad ma na imie :clap:

Ja bede jechal z innego miasta, z Southampton a Lodnynu sam nie znam :lapad:

Sam licze na jego pomoc albo z budzikiem sie umowie :crossy:

dzieki :clap:

Nie ma najmniejszego problemu. Mniemam ze kask bedziesz mial ze soba? Aha i podaj namiar na ten salon. Musze sprawdzic jak tam trafic.

jeszcze wieksze dzieki :icon_eek:

oczywiscie kask mam i juz zapodaje namiary na salon

Watford Showroom

59-61 Queens Road

Watford Hertfordshire

WD17 2QN

jeszcze raz dzieki .. jakby Ci bylo cos nie na reke (kółko musialbys robic czy cos) to spoko jest .. wezme taxi .. i tak mnie to taniej wyniesie wszystko niz dostawa hehe :crossy:

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wracac na motocyklu czy nie to sam sobie odpowiedziałeś- pierwsze to ze jestes zupełny świeżak, drugie to ze nie masz prawka.

 

pozdro

 

Pare postów wyzej napisal ze prawko wlasnie odebrał :) :P

A ze swiezak ??? Gdzies sie musi uczyc :)

 

no i jeszcze piwko po drodze, zobaczymy jak ci pojdzie

pochwal sie potem na forum

 

Piwko to chyba nie bedzie, ale Ace cafe to nie znaczy od razu :D

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sorki nie doczytałem o tym prawku :) . Teraz to wszystko zupełnie innaczej wygląda chociaż i tak bym sie nie wybierał na 1 moto w taką trase, no ale decyzje juz i tak podjąłeś. Zycze Tobie zeby trasa przebiegła bez zadnych niespodzianek !!!

 

Stan nie pajacuj. To ze masz jakies problemy ze sobą to naprawde nie moja wina, od tego czasu ignoruje wszystkie twoje zaczepki.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wracac na motocyklu czy nie to sam sobie odpowiedziałeś- pierwsze to ze jestes zupełny świeżak, drugie to ze nie masz prawka.

zgadzam sie z tym co napisal wczesniej Majkel .. ze juz lepiej sobie go odebrac i pomalutku dokulac sie autostrada do domu i troche wyczuć maszyne niz czekac na dostarczenie i nastepnego dnia wskoczyc i jechac do roboty .. salon jest kolo jakiegos supermarkjetu wiec troche sie pokrece po parkingu i mysle ze bedzie git :lalag:

a co do tego ze nie mam prawka (chociaz juz mam :clap: ) to chodzilo mi ze jeszcze nie przyszlo bo zdane juz mialem .. a w anglii mozna smigac bez papierów zadnych przy sobie .. w ciagu 7dmiu dni trzeba tylko dostarczyc na komisariat :clap:

no i jeszcze piwko po drodze, zobaczymy jak ci pojdzie

pochwal sie potem na forum

nie nie .. no bez przesadyzmu az taki odważny to nie jestem hehe

slyszalem ze ta kafejka to niezla miejscowka motocyklowa wiec przy okazji mozna zajechac .. a zakup obleje tam przy jakims soczku :)

 

Pare postów wyzej napisal ze prawko wlasnie odebrał :clap:

A ze swiezak ??? Gdzies sie musi uczyc :)

 

Piwko to chyba nie bedzie, ale Ace cafe to nie znaczy od razu :flesje:

dzieki za wsparcie hehe :P

widze ze jakas rozsadna glowa mi tam bedzie towarzyszyć (pilnuj zebym faktycznie nie zlapal kufla :D ) bedzie dobrze :crossy:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z tym co napisal wczesniej Majkel .. ze juz lepiej sobie go odebrac i pomalutku dokulac sie autostrada do domu i troche wyczuć maszyne niz czekac na dostarczenie i nastepnego dnia wskoczyc i jechac do roboty .. salon jest kolo jakiegos supermarkjetu wiec troche sie pokrece po parkingu i mysle ze bedzie git :lalag:

adzieki za wsparcie hehe :notworthy:

widze ze jakas rozsadna glowa mi tam bedzie towarzyszyć (pilnuj zebym faktycznie nie zlapal kufla :) ) bedzie dobrze :buttrock:

pozdrawiam

 

 

Jakby co to Ci pokazemy jak sie dociera sprzeta :crossy: :icon_mrgreen:

Kilka rundek zrobimy i juz a potem Ty bedziesz dzialal :clap: :buttrock:

Jak bedzie ladna pogoda, to w Ace bedzie taki tlok ze nawet do kufla sie nie dopchasz :banghead:

A ja sie wczesniej chyba z koobra spotkam i razem podskoczymy do Ciebie :crossy:

 

ps. jak oczywiscie bedzie ładna pogoda

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do lokalizacji Ace Cafe to jest przy duzym skrzyżowaniu Hanger Lane - trasy A40 i A406 North Circular Road, od skrzyzowania pojedź A406 w kier. East i Ace Cafe będzie po lewej mańce, wyjeżdzając z Londynu na Manchester będziesz niedaleko przejeżdzał jesli pojedziesz M1 - wyjdź na trase A406/Wembley Stadium. pozdro.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście rzecz jasna bym jechał, tak jak wielu ...ale np. ja jezdżę moto od podstawówki tak więc bez zbędnych emocji... no ale gdybym był świerzak...to raczej bym odpuścił...niedawno sprzedałem moją cbr 600f kolesiowi który też dopiero robi prawko... i jadąc do chaty kolo przed domem wyglebił i troszkę poobijał szpeja... Moto masz nowe... kasy trochę wtopiłeś...jeśli nie czujesz się na siłach że dasz radę to jedź... ale moim zdaniem lepiej sztukę dotrzeć gdzieś na bocznych drogach ( w Anglii nawet boczne drogi trzymają wysoki pozim wykonania) w mieście na światłach w korkach nowa sztuka trochę Ci się pogrzeje.. trzeba by częstsze postoje zrobić... Doświadczony motonita nie będzie brał do głowy bo podejdzie do sprawy bez takich wielkich emocji jak świrzak... no ale zrobisz jak uwazasz... powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do lokalizacji Ace Cafe to jest przy duzym skrzyżowaniu Hanger Lane - trasy A40 i A406 North Circular Road,

 

Czy Ace cafe jest gdzies kolo Ealing ?

Tak patrze na mape i skrzyzowanie A40 i A406 jest wlasnie w Ealing ............. :wink:

Chyba jednak gdzies sie z koobra umowie aby nie pobladzic :banghead:

Pewnie spotkamy sie, jadac do Watford, gdzies na skrzyzowaniu M3 z M25 :biggrin: :crossy:

Albo gdzie indziej :cool:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...