Skocz do zawartości

Opolscy motocyklisci


kriszx-6r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja proponuje sie przy jakimś orientacyjnym miejscunie musimy przecież wiecznie tam stać pogadamy cykniemy fotke(nie koniecznie przy tym miejscu) i luzik sam nie będe na fote przyjde mussowo, tylko panowie bez alkoholu ''bo nieładnie być wstawionym na mszy'' :icon_mrgreen: można też za pomoca komórek sie poznajdywać czyli ten który jest a znajść sie nie może to dzwoni i mu ktoś mówi gdzie są...myśle że nadezbyt problemów nie powinno być,bo tak po kurtkach ciążko niby mnie po kasku można bo mam żółty i na tyle czarnymi literami jak byk pisze BRYLU 1989 a z przodu SHOEI no ale sie zobaczy...

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja listy

 

1.Piotreek - Kluczbork

2.strażak - Opole

3.granat- Kluczbork

4.Brylu 1989- Namysłów

5.Piotrek01 - Kluczbork

6.Ghostraider - Strzelce Opolskie

7.WilkONY - Nysa

8.firemax - Namysłów

9.mc007 - Olesno

10.Prałat - Kędzierzyn

11.B&TCUSTOMS - Olesno

12. Mr.Maciek - Praszka

13. Don Corleone - Tomek - Praszka, okolice kluczborka, wielunia olesna

14. Daniel RG - Wołczyn

15. stormraider - Strzelce Opolskie

16. Komarrider (pseudo.DIC) - Gorzów Śląski, Olesno

17. Dawid125 - Kluczbork

18. T 2 - Kamień Śląski

19. T 1000 - Kamień Śląski

20.luckykit - Opole

21.kriszx-6r-Biala

22. Arma87 - Grodków

23. Maticzek-Kluczbork

24. Tobik - Wołczyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym to do Dominika należy uderzyć, bo z nim zaczynała się rozmowa na temat naszego działu. Napisałem do niego PM kilka dni temu, ale z tego co wyczytałem na forum jest na wczasach, więc na forum nie wchodzi. Teoretycznie dział mógł by założyć ktoś inny z administracji, ale ja proponuję poczekać na Dominika.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOrde tak sie spotkac byloby zajebiscie tyle motorkow i ludzi spoko. Najlepiej jakby wszyscy dali swoje numery tel komorkowych !!!!!!!! Szkoda ze jestem teraz w Angli na wakacje przyszle wracam do Polski !!!!!

 

P.S Kolega kopuje CBR 600 w przyszlym tygodniu ja pod koniec pazdziernika takze CBR 600 heheheh !!!!!!!! :biggrin: :bigrazz: :P

 

POZDR !!!!!!!! BARTEK

Edytowane przez Arma87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mojej karcie użytkownika również jest już widocznyy numer komórki,jakby co to dzwonić tylko narazie lipa z prawkiem hehe

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...