Skocz do zawartości

II MOTOPARTY BYDGOSZCZ 17 - 19 sierpnia 2007


Michaal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja teraz musze odespac cala nieprzespana noc

poniewaz w nocy pelnilem obowiazki dzwoniacego do namiotow DING DĄG

:icon_mrgreen: :flesje: :flesje:

Ding Dąg !!!!!!!!!!!!

Odchodzi się od odsypiania :icon_question:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po paradzie wybrałem się na wycieczkę krajoznawczą gdzie było naprawdę fajnie.Drogi ciekawe, kręte, ładne okolice ogólnie super było.Potem jak dojechaliśmy spowrotem na zlot to obejrzeliśmy większość maszyn karkóweczka,jeszcze raz ogląd na maszyny i do domu.Parada była naprawdę super!Ciarki mi przeszły po plecach jak tuż przed starym rynkiem pomiędzy kamienicami usłyszłem ryk przerywany przez odcięcie zapłonu w rzędówkach.To im trzeba przyznać(plastikom), że hałas robią piękny,chociaż i tak v-ki lepsze:D.Za rok mam nadzieję już sam przyjadę a nie tylko w roli plecaka:)ogólnie samego zlotu to mało widziałem bo rawie cały dzień trwała wycieczka krajoznawcza a potem był grill u kumpla a że dawno nsię umawiałem to ciała dać nie chciałem.Ogólnie warto było tam być żeby jechać tą kolumną warczących silników.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to była jedna z najdrozszych wycieczek. Ze względów zdrowotnych zmuszony byłem jechać autem. Niestety podczas mojej nieobecności włamali mi sie do auta jakies pier*olone gnoje (szczyle bo nawet niepotrafili fachowo auta otworzyc). Ogólnie 1000-1500 PLN wstepnie nie moje :icon_biggrin:

Wniosek: nie przyjezdza sie sie autem na zlot motocyklowy.

Ps. auto nie było zaparkowane na terenie zlotu tylko nieopodal w lasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na zlocie byc nie mogłam bo fotki na weselu robiłam ;)

 

ale w sobotę jak jechałam na plener fotograficzny do Lubostronia to mijałam całą kawalkadę motocykli :icon_biggrin:

 

śmigalisn\cie na parade do Bydzi ;)

 

wygladaliście przepięknie :flesje: i ten cudowny "hałas " :D

 

za rok będę na 100% :D

 

już teraz dowiem się o termin zlotu żeby jakiegoś ślubu nie przyjąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z ......... kacem :)

pozdrowienia dla Jaszczura i jego ekipy

:)

 

reszta forumowiczów jakoś się nie ujawniła

 

Yo yo yo !!!!!! :buttrock:

Serdeczne dzięki za przemiłe spotkanko.

Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję się spotkać.

Pozdrowionka

 

Piękna impreza, piękna sponiewierka, kac gigant!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma jakies foty ogolne niech zapoda linki jak nadaja sie do publicznego ogladania :biggrin:

U mnie na stronie, link w sygnaturce ... podeslij swoje to wrzucę

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlocik był oki.Przyczepiłabym się do organizatorów o to,że nie zadbali o większy i OBOWIĄZKOWY parking motocykli.Nocne i poranne śpiewy do zniesienia(a niech się bawią),ale ryki silników pod namiotami były fatalne :biggrin:

Co do całej imprezy będę wspominała długo i z sympatią.

Szkoda,że nie dogadaliśmy się jeśli chodzi o spotkanie forumowiczów na terenie zlotu.My byliśmy rozbici koło rozłożonych gadżetów(bluzki,klamry itp).

Pzdr i do następnego zlotu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że nie dogadaliśmy się jeśli chodzi o spotkanie forumowiczów na terenie zlotu.My byliśmy rozbici koło rozłożonych gadżetów(bluzki,klamry itp).

Odchodzący darli mordy w okolicach paintballowiska i przy trupie kaszla koło Góry Miału Węglowego na tyłach ośrodka :banghead:

Tzn kulturalnie wypoczywali chłonąc aurę zlotu :) :lapad: :banghead:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Nocne i poranne śpiewy do zniesienia(a niech się bawią),ale ryki silników pod namiotami były fatalne :lapad:

 

Taaa nie ma to jak iść spać a tu za momencik :banghead: już ktoś znów z rana katował tego volkswagena nie dając pospać a kacyk męczył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...