Skocz do zawartości

I spotkanie kletniaków gdzie indziej/termin do uzgodnienia/


aiwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:rolleyes: Witam wszystkich, wiem, że większość w rozjazdach jest ale proponuję spotkanie kletniaków i nie tylko. Znalazłam zaj.....e miejsce, byłam tam w ten weekend i wszystko jest do uzgodnienia. A więc tak, ranczo Amazonka koło Przemkowa-Ostaszów, cisza i spokój, daleko do wsi, na miejscu konie niemechaniczne (co może być miła rozrywką po :buttrock: ). Kanjpa zrobiona ze starej stodoły, coś jak w kletnie :icon_exclaim: , noclegi na miejscu nad knajpą, tanie swojskie jedzenie /kiełbasa duuuża 8 zł, bigos duużo 8 zł/ :) PIWO i niestety nie ma innych alkoholi. Knajpa w stylu myśliwskim, kominek, miejsce na grill i ognisko, dużo miejsc na zewnątrz pod wiatami i wewnątrz jak w kletnie.Właściciele mili mam kontakt możliwość zorganizowania przejażdżek konno i bryczkami miejsce na motocyke bez problemu pod dachem :) Jest jeden mankament, tylko 15 miejsc noclegowych, pokoje rewelka z łazienką, sprawdziłam bo nocowałam, jest też miejsce pod namioty. Dobra do rzeczy:

1.Termin wstępny 25-26. 08.2007r przyjazd z rana odjazd jak kto chce

2.Chętni wpisywać się na listę lub dzwonić 603203653 do mnie

3.Opcje są dwie-albo sam nocleg i każdy kupuje sobie sam co chce do jedzenia i picia oraz na ognisko wtedy cena byłaby 25 zł

albo oni mogą zorganizować nam bibę z żarciem , piciem i pieczeniem prosiaka i wtedy koszt 20 zł nocleg plus od łba około 50-60 zależy co będziemy chcieli mieć/wóda swoja/

4. Ma to być miłe spotkanie nie zlot więc atrakcje wymyślamy sami

5. Nocleg w pokojach: ja x2 mam zarezerwowane, do pozostałych 13 miejsc liczy się szybkość ale pierwszeństwo mają Marcysiekx2, Pierwoszow x2, Hamirx2, Kosinx2 :banghead: bo ich lubię i w ogóle :P ale na jednym łóżku mieszczą się z bólem dwie osoby/wkleję zdjęcia jak będą chętni/-reszta chętnych namioty i turystycznie :notworthy:

 

Wpisywać kto chętny i uwagi/termin można zmienić / atrakcje wymyślić też można....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo może temat powinien być inny - "spotkanie krewnych i znajomych, tylko za zaproszeniami, ilość miejsc limitowana..."

 

I wszystko jasne.......

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo może temat powinien być inny - "spotkanie krewnych i znajomych, tylko za zaproszeniami, ilość miejsc limitowana..."

 

I wszystko jasne.......

oj Buber, nie rób scen, tak jak pisałam, na jednym łóżku para się spokojnie wyśpi więc miejsc jest 30-2 dla mnie. To nie żadne "kółko wzajemnej adoracji" :icon_question: . Pomyślałam tylko, że miło byłoby się spotkać. Miejsce fajne i termin względny. Co do miejscowości jest to w dolnośląskim między Głogowem a Przemkowem i miejsce dla :icon_biggrin: żebyśmy mogli spokojnie :icon_exclaim: jest zajefajne. Obecnie nie jestem na bieżąco z forum bo przebywam w szpitalu więc proszę o wyrozumiałość :icon_question: . Jeśli nie będziecie chcieli to zroumiem, to nie przymus i wszystkich kletniaków miłoby było zobaczyć ale nic na siłę panowie i panie... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Aiwa, melduje się Wojtek czyli druga połowa Hamira. Plan dobry ale moja Virażka to juz wspomnienie.

 

Tydzień temu sprzedałem :notworthy: i właśnie szukam czegoś do jazdy, ale raczej nie dam rady tak szybko.

 

Będzie dobrze jak zdążę na Kletno.

 

Pozdrawiam.

 

A może samochodem ??? Dla takiego towarzystwa warto sie poswięcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu pomyślmy nad tym. Ja bym się pisał, Hamir też (nie pisze bo na urlopie, Marcyś z Jankiem też na wyjazdach) ale wszystko wraca w weekend.

 

Pogadajmy w poniedziałek

 

pozdrawiam

 

Uuu pomyślmy nad tym. Ja bym się pisał, Hamir też (nie pisze bo na urlopie, Marcyś z Jankiem też na wyjazdach) ale wszystko wraca w weekend.

 

Pogadajmy w poniedziałek

 

pozdrawiam Kosin

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...