Skocz do zawartości

jakie sciemy na tym allegro...


Jimmy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

koles w tamtrym roku sprzedal ta sende jak miala przejechane 20tys km.

 

 

http://moto.allegro.pl/item221883794_derbi...lia_honda_.html

 

jakim cudem po roku ma 11tys?

 

niemowie ze jest w zlym stanie, bo jak ja sprzedawal to byla idealna, no ale z przebiegiem krecic nietrzeba

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles w tamtrym roku sprzedal sende jak miala przejechane 20tys km.

http://moto.allegro.pl/item221883794_derbi...lia_honda_.html

 

jakim cudem po roku ma 11tys?

 

niemowie ze jest w zlym stanie, bo jak ja sprzedawal to buyla idealna, no ale z przebiegiem krecic nietrzeba

Nie jasno piszesz. Czego was w tej szkole ucza teraz? Wiesz co to sa duze litery w zdaniu i znaki interpunkcyjne?

Jak to rozumiec co napisales? Domyslam sie ze obecny wlasciciel kupil od kogos ten motocykl z przebiegem 20 tys km? Jestes pewien ze to ten sam motocykl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Domyslam sie ze obecny wlasciciel kupil od kogos ten motocykl z przebiegem 20 tys km? Jestes pewien ze to ten sam motocykl?"

Tak o to chodzi, neiwiem co w tej wypowiedzi bylo niejasne.

 

Senda napewno ta sama (np. na odwrot założona przednia opona,końcówka tlumika robiona samemu, i jeszcze pare drobiazgów.)

 

a za temat sorry, niezauważyłem że jest specjalny

 

 

 

storm007 czepiasz sie mnie o ortografie i czego mnie ucza w szkole, ale sam jestes napewno duzo starszy, a i tak robisz bledy,np. "nie jasno"

Według nowych zasad języka polskiego, spójnik \"nie\" z przymiotnikami pisze się razem.

 

 

Nie-(jak?)-jasno (niejasno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmy, po pierwsze, slowo niejasno nie znaczy, ze popelniles blad ortograficzny po prostu Twoja wypowiedz jest niezrozumiala, pozwol ze wytlumacze:

 

"koles w tamtym roku sprzedal ta sende jak miala przejechane 20tys km"

-co za koles? ten z aukcji? czy Twoj kolega?

 

"niemowie ze jest w zlym stanie, bo jak ja sprzedawal to byla idealna, no ale z przebiegiem krecic nietrzeba"

-znow, kto ja sprzedawal? ten z aukcji czy Twoj kolega, wydawac sie moze ze chodzi Ci o kolege, ale czesc zdania po przecinku sugeruje z kolei ze Ten twoj kolega cofal przebieg bo brakuje drugiego podmiotu, ktorym mial byc pewnie sprzedawca z allegro

 

po drugie "nie" w tym przypadku nie jest spojnikiem tylko przedrostkiem, tworzacym antonim(zaprzeczenie), w zasadzie "nie" nigdy nie jest spojnikiem

 

po trzecie "nie" z czasownikami piszemy oddzielnie :icon_evil:

 

a po czwarte nie oburzaj sie, bo nie o to chodzi, po prostu uwazniej przelewaj mysli na monitor

 

pokoj :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...