Skocz do zawartości

Co lepsze DT125 czy kmx125??


Rekomendowane odpowiedzi

ludzie sory za wyrazenie ale ja juz nie moge !!! ku*wa ile razy mozna zakladac taki sam temat?? takich tematow w ostatnm miesiacu powstalo conajmniej 5 , czy naprawde jest tak ciezko uzyc wyszkiwarki???

 

a co do tego ze dt ma twarde zawieszenie to guzik prawde miekkie jest strasznie i nie nadaje sie ani na tor ani na skoki do lekkigo enduro moze byc

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie sory za wyrazenie ale ja juz nie moge !!! ku*wa ile razy mozna zakladac taki sam temat?? takich tematow w ostatnm miesiacu powstalo conajmniej 5 , czy naprawde jest tak ciezko uzyc wyszkiwarki???

 

a co do tego ze dt ma twarde zawieszenie to guzik prawde miekkie jest strasznie i nie nadaje sie ani na tor ani na skoki do lekkigo enduro moze byc

pozdro

 

Co prawda to prawda, nie wyobrażam sobie latania DTką po torze, jest dość ciężke i duże (podstawowy minus tego moto, nie za bardzo sie nadaje na tor).

Co do tego, że DT to moto do lekkiego enduro.. Hmm, no chyba czarczi troszeczke przesadziłeś, DT125 odblokowana jako enduro w teren cięższy jak i lżejszy nadaje sie super :-). I na asfalcie czy w trasie zachowuje sie dobrze :-). Jednak jak by nie patrzeć na tor to jednak nie nią... Zresztą mi to nie przeszkadza - kupując jakiekolwiek enduro nastawiam sie na miłe wycieczki, latanie w terenie lżejszym/cięższym (a do tego DT nadaje sie idealnie) a nie skakanie na torze, jeżeli chciałbym pofruwać to kupiłbym full crossa.

pozdrawiam :crossy:

Edytowane przez crasch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT125 nadaje się nawet na bardzo ciężki teren. Radzi sobie w lesie sporo lepiej niż prawdziwe crossy 4T.

Ogólnie to i DT i KMX to podobne motorki, z tego co zaobserwowałem DT125 można łatwiej i mocniej podrasować, są lepsze opisy techniczne itd. Ogólnie DT125 słynie z niezawodności ... i takie jest. Z KMX'em nie mam doświadczenia w tej kwestii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...