Skocz do zawartości

Honda X eleven ( X11, X 11 )


Rekomendowane odpowiedzi

Mam x11 jeden sezon.Po kilku pierwszych przejażdżkach wiedziałem już na pewno,że zostanę mu wierny dłużej niż jeden sezon.Na pewno nie będziesz żałował zakupu.

 

Czy ktoś posiada książkę serwisową po polsku?

 

 

Cześc.

Ja mam tylko manuala po angielsku.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich oponach jeździcie? W tej chwili mam MICHELIN PILOT ROAD 2 ale tylna na środku starczy na jakieś 3 tyś. Jeżdżę gównie po mieście, na trasę wyskakuję ze dwa razy w roku. Kupić takie same czy są równie dobre ale tańsze?

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich oponach jeździcie? W tej chwili mam MICHELIN PILOT ROAD 2 ale tylna na środku starczy na jakieś 3 tyś. Jeżdżę gównie po mieście, na trasę wyskakuję ze dwa razy w roku. Kupić takie same czy są równie dobre ale tańsze?

 

 

Ja jeździłem na różnych(metzeler,bridgestone,michelin pilot road) i zawsze kupowałem używki (80%),zużyłem 3 tylne opony w jeździe mieszanej na jakieś 9 - 9.500 kilometrów.

W siódmym numerze z 2004 lipca prenumerata "MOTOCYKL" jest opisany wynik testu dla opon turystyczno-sportowych.

 

Jeśli chodzi o najmniejsze zużycie opony to najlepiej wypada w kolejności:

1.BRIDGESTONE-Battlax BT 020

2.MICHELIN-Pilot Road oraz AVON-Azaro AV 45/48 ST

Trzeciego miejsca nie ma ponieważ te dwie marki razem znalazły się na drugiej pozycji.

4.PIRELLI-Dragon GTS

5.METZELER-Roadtec Z6

6.CONTINENTAL-Road Attack

7.DUNLOP-Sportmax D 220 ST

 

 

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich oponach jeździcie? W tej chwili mam MICHELIN PILOT ROAD 2 ale tylna na środku starczy na jakieś 3 tyś. Jeżdżę gównie po mieście, na trasę wyskakuję ze dwa razy w roku. Kupić takie same czy są równie dobre ale tańsze?

 

 

Z tego co zdążyłem się zorientować do ciężkich motocykli typu X11 jest polecana właśnie taka opona jak masz lub Roadtec Z6. Pewnia i do siebie taka kupię

Edytowane przez Simrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nie zużycie jest aż tak ważne a raczej bezpieczeństwo nasze i naszych sprzętów :biggrin: , z tego co czytałem na innych forach np. koledzy jeżdżący na XX-ach jeśli chodzi o przyczepność zarówno na suchym jak i mokrym asfalcie polecają oponki DUNLOP 207, wytrzymują troszkę mniej km, ale za to przyczepność ponoć rewelka, oponka raczej turystyczna, a te co się mniej zużywają pewnie są twardsze i mniej przyczepne

 

gratulacje dla szaki za zakup odpowiedniego sprzęta :clap: , zapodaj jeszcze raz fotki bo cosik nie chodzą te linki

Edytowane przez dorplas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem te foty, u mnie się wszystkie otwierają. Czy ma ktoś z was jakieś dodatkowe craszpady? Chodzi mi o takie zakrywające cały dekiel swoim mocowaniem. Wczoraj polatałem parę godzin. No chodzi to cudo nieziemsko. Składa się jeszcze lepiej. Jedynie co mi trochę przeszkadza to pozycja "srającego kota". Ale to już chyba taki urok. Czy ma ktoś akcesoryjne siodło i może opisać różnice?

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja przy wiekszym wzroscie to faktycznie lekki dyskomfort- probowalem z akcesoryjna kierownica- jest roznica, ale niewielka- czy warta pieniedzy na wymiane?????

Probowalem tez na siodle od Bagstera- powiem szczerze, ze bez roznicy, bagster daje samo obicie, prawie nie zmienia srodka , wiem, ze sa inne firmy , ktore robia siodla dla tego modelu modyfikujac srodek (zele, gabki itp.), mozna tez kupic specjalny zel do wypelnienia i wlozyc w fabryczna siodlo, powinno wyjsc to taniej, wlasnie teraz za tym chodze:)

Jednak to wszystko to pestka, bo jak odkrecam manetke, to reakcja moto rekompensuje mi wszystko:)

 

Oto link do Bagstera:

 

http://www.bagster.com/en/showroom-selleri...00&id_moto=2657

 

P.S Jezeli ktos ma jakis namiar na akcesoryjna kiere w dobrej cenie to prosze o kontakt:)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką kierownice, szerszą i trochę wyżej ale nie mam porównania z normalną. Co do siodła

 

http://www.werson.waw.pl/

 

http://www.mariomoto.pl/page23.php?ImageGa...e=36&category=0

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Koledzy i koleżanki :bigrazz: Podaje link z manualem do hondy X11,to jedyny link z manualem jaki posiadam i jest tylko w języku angielskim.

 

http://downloads.hondatech.info/Moto/CB/Ho...shop-Manual.pdf

Edytowane przez colahondax11

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki :bigrazz: Podaje link z manualem do hondy X11,to jedyny link z manualem jaki posiadam i jest tylko w języku angielskim.

 

http://downloads.hondatech.info/Moto/CB/Ho...shop-Manual.pdf

 

 

Posiadam Honda x11 Workshop Manuall i Honda x11 Parts Microfiche sciagniete z http://www.hondax11.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam.

Jakby ktos sie rozstawal ze swoja jedenastka , a miał stelaż pod kufer centralny ,to chętnie odkupie.

Moze tez ktos cos poleci ,bo to co mi wszyscy oferuja to stelaz montowany zamiast uchwytu pasazera i nie wyglada to solidnie.Widzialem inne na zdjeciach ,ale jakos sprzedawcy nie mogli odnalezc takiego.

 

I jeszcze jedno ,moze zgłosiliby sie wszyscy posiadacze jedenastek ,którzy mieliby chec na wspolne spotkanie (forma do obgadania ) Jestem z Łowicza ,a więc praktycznie środek kraju ,jest tu kilka miejsc dobrych na małe lub większe spotkanie i nocleg za rozsądne pieniądze.

Temat był juz poruszany ,ale jakoś się rozeszło.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...