Skocz do zawartości

Honda X eleven ( X11, X 11 )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakby ktos sie rozstawal ze swoja jedenastka , a miał stelaż pod kufer centralny ,to chętnie odkupie.

Moze tez ktos cos poleci ,bo to co mi wszyscy oferuja to stelaz montowany zamiast uchwytu pasazera i nie wyglada to solidnie.Widzialem inne na zdjeciach ,ale jakos sprzedawcy nie mogli odnalezc takiego.

 

I jeszcze jedno ,moze zgłosiliby sie wszyscy posiadacze jedenastek ,którzy mieliby chec na wspolne spotkanie (forma do obgadania ) Jestem z Łowicza ,a więc praktycznie środek kraju ,jest tu kilka miejsc dobrych na małe lub większe spotkanie i nocleg za rozsądne pieniądze.

Temat był juz poruszany ,ale jakoś się rozeszło.

pozdrawiam

 

 

Co do stelażu to nie pomogę mimo szczerych chęci.

 

A co do spotkania to lepiej odłożyć ten temat na później i nie rozwijać go teraz podczas zimy, bo do wiosny umrze śmiercią naturalną.

Poważnie myślałem nad jakimś spotkaniem właścicieli X- ów a twoja miejscówka czyli Łowicz jest idealna, byłem tam jeden raz w życiu, kilka miesięcy temu i bardzo mi się spodobało to miasto.

 

Znam osobiście kilku użytkowników X- ów bardzo w porządku ludzie i może uda mi się ich namówić na jakieś spotkanie w sezonie.

W sumie to chcę sprzedać swojego X-a i może będę miał coś innego w sezonie ale duszą nadal zostanę wierny temu motocyklowi.

Nie ma co wyprzedzać faktów, niech się zrobi ciepło to można podyskutować.

I trzeba będzie jakoś konkretnie datę ustalić spotkania, bo jak człowiek ma za duży wybór to później nikt nie ma czasu się zgrać i nic z tego nie wyjdzie. Najlepiej dużo wcześniej ustalić datę spotkania tak aby nikomu nie kolidowało z innymi sprawami lub pracą.

 

Pozdrawiam.

 

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakby ktos sie rozstawal ze swoja jedenastka , a miał stelaż pod kufer centralny ,to chętnie odkupie.

Moze tez ktos cos poleci ,bo to co mi wszyscy oferuja to stelaz montowany zamiast uchwytu pasazera i nie wyglada to solidnie.Widzialem inne na zdjeciach ,ale jakos sprzedawcy nie mogli odnalezc takiego.

 

 

A widziales stelaz na allegro z pro_motor? Sam pewnie niedlugo go kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Sprobuj sie dodzwonic do pro motor na podany telefon lub maila ,telefon nie dziala na maila niekt nie odpisuje.ta firma jest blisko mnie i kiedys zdobylem inny namiar ,ale zostalem olany ,a poza tym chyba nie maja tego na stanie ,bo nikt nie potrafil mi powiedziec jak ten stelaz jest mocowany do moto (czy w miejsce uchwytu pasazera -takiego nie chce-czy w kilku punktach stelaza zadupka-taki sie sprawdza).stelaze do jedenastek nie sprzedaja sie tysiacami ,wiec powinno im zalezez i jakby mieli na stanie to bez problemu ktos by to sprawdzil.

moze Tobie uda sie z nimi sos zdzialac

 

Simrider - jak sprawuja sie wydechy ,ktore masz zamontowane ? myslalem kiedys o takich

pozdrawiam

Edytowane przez krzysx11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Simrider - jak sprawuja sie wydechy ,ktore masz zamontowane ? myslalem kiedys o takich

pozdrawiam

 

 

Zamontowałem je te zimy wiec jeszcze tak naprawdę ich nie przetestowałem.W garażu brzmią nieźle.Troche kolorystycznie nie pasują mi do mojej koncepcji motocykla ,wiec może je sprzedam

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie dzięki dobrym ludziom od XX możemy zasysać instrukcję naszej maszyny po polsku.

 

http://www.megaupload.com/?d=KSXT5PS0

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

 

 

Czy ten system od xx będzie pasował do mojej x11?

 

http://shop.sw-motech.com/lshop,showdetail...1256052012,.htm

Edytowane przez szaki

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten system od xx będzie pasował do mojej x11?

 

http://shop.sw-motech.com/lshop,showdetail...1256052012,.htm

 

Jak dla mnie nie będzie pasował .Polecam Krausera (sorki ale chwilowo nie mam lepszego zdjęcia :) )

http://picasaweb.google.pl/kamil.grzeszczu...022079293646258

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Panowie potrzebna pomoc:)

Potrzebuje stelaza pod kufer centralny i dowiedzialem sie, ze Givi juz nie ma w ofercie monoracka 253f ktory pasowal do x11 malo tego, nie idzie go nigdzie znalezc na innych sklepach.

Macie jakies info o zamiennikach albo innych sposobach mocowania kufra centralnego?

Bede wdzieczny za info.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Jest moze ktos, kto objuczyl swoja x11 jakimis sakwami lub kuframi?

Chcialbym zaopatrzyc sie w cos takiego na letni sezon, zeby miec gdzie upchnac pare rzeczy.

Myslalem o centralnym i sakwach ale szczerze powiem, ze kufer psuje troche linie tego moto, a sakwy mozna by bylo zawsze zdjac, jezeli ktos uzywa to bylbym wdzieczy za info oraz ewentualne zdjecia.

 

(...)

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

 

Długo się widzę zbierasz...

Dwa posty poniżej tego Twojego z przed ponad roku napisałem Ci co ja kupiłem ale Ty widzę wolisz wyważać otwarte drzwi. ;)

 

 

http://www.hepco-becker.de/anbauanleitungen/650912.0101.pdf

Ja kupiłem w Łodzi, zdaje się, że tu:

"Janza II" P.P.H.U. Rafał Grabarczyk-Żałobny‎

Beskidzka 70, 91-611 Łódź

42 656 75 38

 

Jak jeszcze trochę popada to może się zmobilizuję i wrzucę gdzieś foty...

 

Poszukałem w starych meilach i to jednak było tu:

"Moto-Raf"‎

Ekonomiczna 38, 93-426 Łódź

42 683 35 19‎

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się widzę zbierasz...

Dwa posty poniżej tego Twojego z przed ponad roku napisałem Ci co ja kupiłem ale Ty widzę wolisz wyważać otwarte drzwi. ;)

http://www.hepco-becker.de/anbauanleitungen/650912.0101.pdf

Ja kupiłem w Łodzi, zdaje się, że tu:

"Janza II" P.P.H.U. Rafał Grabarczyk-Żałobny‎

Beskidzka 70, 91-611 Łódź

42 656 75 38

 

Jak jeszcze trochę popada to może się zmobilizuję i wrzucę gdzieś foty...

 

Poszukałem w starych meilach i to jednak było tu:

"Moto-Raf"‎

Ekonomiczna 38, 93-426 Łódź

42 683 35 19‎

[email protected]

 

Troche sie zbieralem... po tym poscie kupilem sakwy i myslalem, ze starcza, ale po dluzszym czasie bez kufra sie nie obejdzie:)

Co do kufra, to sprawa jest prawie zalatwiona i tutaj dzieki dla simridera:)

Dzieki i sorry za wywazone drzwi:)

pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam problem. Wymieniłem łożysko w główce ramy oraz tylną oponę. Kierownica chodzi teraz bardzo lekko, wcześniej nie wiedziałem że chodzi ciężko, tyle że teraz zaczyna mi telepać. Że dupa lekko chodzi na boki przy pałowaniu, normalne przy oponie na dotarciu. Ale co z tą kierownicą? Dokręcić łożysko, wyważyć przednie koło?

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Wymieniłem łożysko w główce ramy oraz tylną oponę. Kierownica chodzi teraz bardzo lekko, wcześniej nie wiedziałem że chodzi ciężko, tyle że teraz zaczyna mi telepać. Że dupa lekko chodzi na boki przy pałowaniu, normalne przy oponie na dotarciu. Ale co z tą kierownicą? Dokręcić łożysko, wyważyć przednie koło?

 

Kierownica nie powinna chodzic "bardzo lekko", lozysko jest przeciez wbite,a nie wkrecane, moze nie dokreciles dobrze srub, albo moze wlozyles jakies inne lozysko - oryginalnie powinno byc kulkowe, choc czesto zamienia sie ja na bardziej wytrzymale walcowe, jednak musi byc dobrane pod model motocykla.

"Telepanie" kierownicy moze miec tez inne przyczyny, moze to byc wywazenie kola, opona.

Domowa metoda sprawdzenia lozyska, to wyczucie luzu - stawiasz na centralnej stopce, ktos siada na kanape tak aby przednie kolo bylo w powietrzu i probujesz wyczuc luz (podonie jak przy rowerze), jezeli czujesz jakiekolwiek przeskoki, znaczy , ze kijowe lozysko, lub zle zalozone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zajebiście, trzy razy Bieszczady były grane.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...