Skocz do zawartości

Honda X eleven ( X11, X 11 )


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie przeróbki w X4 (odblokowanie)- łączyłeś dwa kable po odkręceniu lampy? Ja tak właśnie mam zrobione i sądziłem że X11 może miec podobnie...

 

Odblok X4: http://downloads.hondatech.info/Moto/X4/X4-Speedcutter.pdf

 

Wspomniano też o odblokowaniu mocy- czy w X4 poza odblokiem prędkości drzemią jeszcze jakieś bloki o których nie wiem???

 

Ps. dzięki za radę z oponkami wypróbuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

A co spalnia to mi niedawno na autostradzie wyszło równe 10, ale było zimno i spieszyłem się trochę :icon_mrgreen: ,

Lata ktoś z Was jeszcze?

 

Piotr

 

Ja latałem w niedzielę...

Po śniegu i na samym sprzęgle bez gazu. :crossy:

Równo 1,5 km.

I niniejszym sezon uznaję za rozpoczęty.

 

Witam, ma ktoś przy swojej X11 jakąś owiewke z przodu?

 

 

Prawdziwi twardziele jeżdrzą bez szybek. ;)

A tak serio to gdybym chciał kupić, to bym szukał na allegro , ale Ciebie to chyba nie dotyczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja nie latam...jeszcze:)

ale wprowadzilem moto do domu,do korytarza aby biedactwo nie zmarzlo zbytnio i taka historia:

 

Ojciec nie wiedzial, ze motocykl jest w domu i jak go wczoraj zapalilem zeby sobie pochodzil,to o malo zawalu nie dostal (ojciec) - ale to znaczy, ze te wydechy co zalozylem sprawdzaja sie idealnie:)))))))

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna zamawiac tylko że wysyłka leci do znajomego w Polandzie a potem do mnie więc trwa to nieco dłużej...

 

Tak na marginesie wczoraj jezdziłem- było 18 st.C- również uważam sezon za otwarty!!!

 

Ale pewnie taniej niż na Cyprze?

18... Ale Ci zazdroszczę, u mnie śnieg po kostki, a jak jeździłem to było -16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taniej nie taniej przyjacielu ale w Polandzie jest wybór!!! Cyprych jest zacofany jak jasny gwint- jedyne co tak naprawde jest miłe to pogoda...

Mamy bardzo mało dróg a dookoła woda- do europy trzeba się wymykac przez Turcję i paranoja taka, że jak Wy teraz nie ujeżdżacie maszyn bo za zimno tak u nas jest pora że poprostu jest za gorąco. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie przeróbki w X4 (odblokowanie)- łączyłeś dwa kable po odkręceniu lampy? Ja tak właśnie mam zrobione i sądziłem że X11 może miec podobnie...

 

Odblok X4: http://downloads.hondatech.info/Moto/X4/X4-Speedcutter.pdf

 

Wspomniano też o odblokowaniu mocy- czy w X4 poza odblokiem prędkości drzemią jeszcze jakieś bloki o których nie wiem???

 

Ps. dzięki za radę z oponkami wypróbuję :)

witam, dzięki za radę. Sęk w tym że w X11 niemam takich kolorów kabli przy kostkach do zegarów;/

pozdrawiam

 

siema, mam linka do serwisówki, może się komuś przyda

http://downloads.hondatech.info/Moto/CB/Ho...shop-Manual.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie spalania moi przedmówcy pisali jakieś astronomiczne wartości i nie bardzo wiem skąd je wzieli. Moto rocznik2000 na wtrysku wyregulowane pali od 5.8do 6.8 . Z pełnymi kuframi+pasażerka prękość przelotowa120~140km/h [tankuję zawsze pod korek i przeliczam] NIGDY!!! nie spalił więcej niż 6.2 na stuwę.

 

Czesc,mam Xa od stycznia 2008 jezdzilem caly rok,nie potrafie usiedziec w domu,caly czas chodzac po mieszkaniu mysle o Xie.Wystarczy ze jest powyzej zera i w miare sucho a ja juz ganiam.Kumple sa przerazeni i maja mnie za swira,bo tylko jeden temat mnie interesuje X.

Ale chce nawiazac co do spalania,zrobilem w tym roku okolo 10.000 km na paliwo wydalem okolo 4500zl,przeliczylem punkty na karcie do tankowania i tak wyszlo.Nie jezdzilem w dlugie trasy,odwiedzalem miasteczka okoliczne oddalone o 10 albo 30 km,troche po obrzezach miasta jakies obwodnice i czasem po miescie.wydaje mi sie ze na trasie pali jakies 8-9 a w miescie okolo 10-11,jesli jezdze zima to spala litra wiecej.

 

Ja latałem w niedzielę...

Po śniegu i na samym sprzęgle bez gazu. :crossy:

Równo 1,5 km.

I niniejszym sezon uznaję za rozpoczęty.

 

 

Ja nie moge rozpoczac sezonu...bo jeszcze sie nie skonczyl :smile:

 

 

Edytowane przez colahondax11

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy przepustnice nie maja wstwionych blokad - tak bylo u mnie i zarzekalem sie ze ponizej 8 nie da sie zejsc - po ich wyjeciu widze ze sie da ;)

a jak najlepiej sprawdzic? po prostu dluga prosta i ponad 250 powinno byc ,jak dochodzi do jakichs 220 i pozniej slabo slabo to znaczy ze musisz bak sciagac z filtrem i zajac sie plytkami ;)

wierz mi na slowo ze wolno nie jezdze a w miescie po ich wyjeciu mieszcze sie w 7-8

 

no fajnie ze macie mozliwosc jezdzenia, kurcze u mnie dopiero pewno gdzies ok maja ;/ , a nie wiem czy bede dalej X smigal czy moze haya, choelra wie ;/ , ale moze sie gdzies na X jeszcze zlecimy ;)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic do jutra nie spadnie to jadę... W planach mam 15 km, grzane piwko, odpoczynek i znowu 15 km. :D

Jak nie zamarznę po tych pierwszych 15 to może się skuszę na jakieś dodatkowe kręcenie.

nie wiem czy bede dalej X smigal czy moze haya, choelra wie ;/

Zmiana się szykuje?

Na hayce to juz nie to bo wiatru nie czuć... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam takich kolorów kabli jak w x4 i niestety dalej nie mam pojęcia jak zdjąć tą cholerną japońską blokadę prędkości, jest to odcięcie elektroniczne napewno ponieważ niezlaeżnie od zapiętego biegu i obrotów odcina zapłon przy 190km/h (oprócz 1-ki bo tyle nie wygniotę ;) Czasami by się przydało więcej niż tylko 190km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami by się przydało więcej niż tylko 190km/h

 

 

baa kolego ponad 250 daje naprawde ciekawe przezycia na nakedzie ;)

 

a odnosnie blokady to nie moge pomoc, przykro mi, sprobuj moze gdzies na mechanice motocyklowej zapytac

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez blokady pali 5,0 przy spokojnej jezdzie do ok. 100 km/h ,- 5,5 przy do 110 , 6,0 przy do ok.120 ,- 6,5 przy do 130 ,- ale jak się odkreci powyżej 150 lub się pałuje z czestymi ostrymi przyspieszeniami to weżmie 7,5 i więcej . Mój bez blokady równiez pojedzie 250 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...