Skocz do zawartości

Kawasaki KLX 300 zalety i wady....


Rekomendowane odpowiedzi

Moto ma coś ok. 28-29kM po przesiadce ze 125ccm 2T na początku wystarczało na nauke i w sumie teraz też nie jest źle tylko brakuje takiego otrego pociągnięcia ale w sumie tot tylko 250. Prowadzi się bardzo pewnie. Zawieszenie jest ok tylko trochę miekki tył (może ja mam źle ustawiony) Świetny w cięższy teren ok 105kg mowa o wersji R.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka jest wysokosc siedzenia w klx 250r i 300r '94??

 

 

wg katalogu klx 300 '97 - 925 mm

 

wiele danych można sprawdzić na stronie www.bikez.com

 

Jeśli chodzi o mnie (175 cm wzrostu) - wysokość siedzenia jest w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeżdżę klxem 300R zaledwie 2 miesiące ale moge powiedzieć ze moto prowadzi sie stabilnie. Wysokość siedzenia i waga jak najbardizej do opanowania (mam 17 lat 175 wzrostu i 65 kg wagi tak dla osób nie pewnych czy sobie poradzą)

 

Jeśli chodzi o usterki to raz zapiekły mi się pierścienie (nie mam pojęcia z jakiego powodu) ale bez problemu usunąłem usterkę sam :) podejżewam że do wymiany mam uszczelniacze zaworowe (moto kopci)

 

DLA ZAINTERESOWANYCH POSIADAM SERWISOWKE DO KLX 250 I 300 ZAJMUJE 15 MB MOGE WYSLAC :)

 

Pare zdjęć moto :)

 

http://www.bikepics.com/members/golec/02klx300/

Edytowane przez goolec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W archeologa sie bawisz? Ale miło że śmigasz klx'em :banghead:

Przecież w tym temacie moża dalej podzielać swoje uwagi na temat klx niż zakładać nastepny :icon_rolleyes: Ma ktoś klx oprócz jaruso na mechanicznym gazniku? ile palą? bo kolega chce kupić własnie pyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś klx oprócz jaruso na mechanicznym gazniku? ile palą? bo kolega chce kupić własnie pyta

 

Cze! Odnośnie spalania na mechanicznym gaźniku to jednak nie ma tragedii!Nie jeździłem co prawda na dłuższe wypady (brak czasu i takie tam) i nie napiszę w związku z tym ile spala na 100km ale śmigam na miejscu po tzw"torze" i spalanie jest tylko nieznacznie wyższe... (postaram się zbadać ile to dokładnie jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...