Skocz do zawartości

Wataha Zaprasza Na I Zlot Motocyklowy TarnÓw 2007 17-19 Sierpnia 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w sobote bedzie kilka godzin otwartych i kazdy bedzie mogl wejsc poogladac maszyny zjesc dobra karkowke wypic browarek poogladac konkursy pokazy motocrosowe za wstep nie zaplaci nic a jesli bedzie chcial zostac to bedzie musial zaplacic wejciowke bo o godz18 wszyscy bez identyfikatorow beda musieli oposcic zlot a wiadomo ze dopiero wieczorem zaczyna sie najlepsza impreza

mysle ze to uczciwe rozwiazazanie i zadowoli kazdego

zapraszam i pozdrawiam

Edytowane przez Grzesiekcbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł wolnego wjazdu na teren zlotu do godz 18 :) jest ukłonem w stronę tych którzy nie mają zamiaru zabawić dłużej. Nie jestem pewien czy o to Juszy chodziło ale bez wątpienia jest to krok we właściwym kierunku. :) :D Samemu zdarzyło mi się wyjeżdżać wcześniej lub wpadać na kilka godzin ( ostatnio w Krościenku) a i tak płaciłem za całość !!! :P Zapewne będę w Tarnowie, jeśli mi się spodoba to chętnie zapłacę 4 dychy i zostanę, a jak nie to nawrót i do domciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Kris'ie o to. Sądzę też, że będzie to korzyść ekonomiczna dla Organizatorów - ktoś kupi karkówkę, ktoś (choć nie polecam) piwo, a ktoś - wcześniej niezdecydowany - podejmie decyzję i zostanie na zlocie. Bez możliwości wolnego wstępu nie kupiliby karkówki i (choć nie polecam) piwa... A ponadto jest to promocja Klubu.

Właśnie o to Kris'ie, idzie właśnie o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...