Skocz do zawartości

GPZ 600R - brak mocy


mikun
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opone rzeczywiscie mam zalozona szersza niz standardowa (150/80 a powinna byc chyba 130/90) - tak juz kupilem. Co do zlego przelozenia to nie wiem, predkosci osiagane na poszczegolnych biegach wydaja mi sie mniej wiecej takie jak powinny byc fabrycznie (na 1. ok. 80 km/h przy 12 tys. obr, 2 - 120, 3 - 150, a na 4, 5 i 6 juz sie nie da przekroczyc 170, moze jakis posiadacz GPZ sie wypowie jak jest u niego :icon_evil: ) wiec chyba przelozenie jest OK ale sprawdze te zebatki.

 

Kosz byl do wymiany bo napier**lal naprawde niemilosiernie, ten ktory jest teraz tez halasuje ale tylko troche, o wiele mniej niz poprzedni

 

 

a wiec tak:

1bieg 80km/h odcina przy 12 tys

2bieg 140km/h odcina przy 12 tys

3bieg 160km/h odcina przy 12 tys

4bieg 200 km/h odcina przy 12 tys

5bieg 215 km/h odcina przy 12 tys

no i na 6 max 230 i tez kreci sie do ponad 12. (dane według mojego licznika)

 

 

moze faktycznie sprawdz jeszcze raz gaziory, te membrany moga byc winne

sprzeglo na bank jest ok bo jak by sie slizgal to bys czul a poza tym na biegach by sie krecil i tak do odcinki

Edytowane przez ED manetka (KURCZAK)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki KURCZAK :wink:

 

Dzisiaj doszedl do mnie filtr powietrza (zamowilem na www.sklepmotocyklowy.pl - zajebisty sklep, zlozylem zamowienie wczoraj rano troche po 7 a dzisiaj popoludniu paczka byla juz u mnie. pierwszy raz korzystalem z ich uslug wiec nie wiem czy to zawsze tak jest ale jestem mile zaskoczony :biggrin: ), od razu wymienilem i jest niewielka poprawa. Troche lepiej przyspiesza, lepiej reaguje na gaz i nie zamula tak na wysokich obrotach, Vmax minimalnie wzrosla bo teraz da sie choc troche przekroczyc 180 km/h (i jeszcze sie powoli rozpedzal wiec jakbym mial dluzsza prosta to moze by do 190 doszedl). Jeszcze poprawie jeden krociec miedzy airboxem a gaznikiem bo sie lekko zsunal i potem sie zajme gaznikami, zobacze co z ta membrana i trzeba bedzie wszystko porzadnie wyregulowac. Jak juz bedzie wiadomo co i jak to napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...