Skocz do zawartości

III ZLOT MOTOCYKLOWY + KOŁO BLUESA FESTIVAL 2007


senio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

halo halo czy moje moto kwalifikujesz do choperów :eek: :)

Blehehehe nieee to cross :biggrin: ztjuningowany do lodzi podwodnej :biggrin: :crossy:

 

Chyba czas isc spac bo % juz zaczynaja przemawiac :clap:

 

Pozdrawiam

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa Sił Połaczonych-Zelów-Belchatów-Pabianice-Łódz jak co roku przybedzie na tą wyjątkowa impreze,wszystkich którzy mają wątpliwości zapewniam WARTO!!!! Chodzi o Koło k.Konina,w samym mieście kierować sie na Kramsk,ale myślę że jeśli ktos zapyta kogokolwiek to dostanie wyczerpującą odpowiedż.

Podrowienia dla Przyjaciól z Koła MOtocykla i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zajżec :D

 

Zosiu w tym roku dobijesz ? :D Browar mam już schłodzony :P

 

Co do reszty pytań oczywiście Koło.wielkopolskie niedaleko Konina. Trasa poznań - Warszawa. Trafić będzie w Kole łatwo. Z każdej strony wjazdu będą strzałki. Jak nie będzie gdzieś to zapinać prosto aż jakaś będzie ;). Przy wjeździe na zlotowisko też będzie miejsce oznakowane. Nie sposób nie trafić. Pola namiotowego ile chcecie za darmochę. Jak ktoś ma namiot wielkości cyrku też się zmieści więc nie problem :D. Browar żarełko na miejscu zlotu jak i festiwalu. Co tu więcej pisać. Impreza po kosztach, bez komercji. Po prostu trzeba przyjechać i się pobawić.

Edytowane przez senio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...