Skocz do zawartości

Motor z holandi


KarOr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

zakupilem motor sprowadzony z holandi. i okazalo sie ze niemoge go zarejstrowac.... kilku kolegow tez mialo z holandi (motorower) bez dowodu i zarejstrowali..... a tu lipa jestem teraz 3000zł w plecy sprzedajacy sprzedal mi go jako (w pelni przygotowany do rejstracji) i co tu zrobic?? Chyba tylko zapelke do baku przylozyc..... :/

 

wiecie moze cos na ten temat??? pomozcie cos wymyslec zeby go zarejstrowac albo odzyskac pieniadze.. ;/

 

dzieki z gory... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak dowodu... najppier mowil ze nie jest potrzebny a tu nagle.... .a wszystkie inne pierdoly zalatwilem .. to jest porabane bo jak przeszedl vat25 to czmu niechca zarejstrowac?? ubespiecznie mam. przeglad , itp, ale niema dowodu wiec ich to nieinteresuje...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze mosisz miec na umowie date z przed 1 wrzesnia 2006, bo wtedy w holandii wszedł obowiązek rejestrowania motorowerów - wczesniej nie było to wymagane. Jeśli dalej nie będą chcieli to popros o odmowe na pismie, wtedy mogą sie speszyc i zarejestrowac. Jesli dalej nie będą chcieli to musisz udac sie do ambasady holandii i poprosic o jakies potwierdzenie tego ze mowisz prawde i ze motorowery na 1 wrzesnia 2006 nie były rejestrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za pomoc. teraz bede dzialal... mam nadzieje ze zarejstruje to bo juz slow niemam.. (a tamten koles co mi go srzedal nieodbiera teraz.. ;/ wiec musze sobie sam radzic

 

kurde zapomnialem dodac ze ja juz papiery mAM POZALATWIANE... WIEC DATY UMOWY NIEZMIENIE.. ;/ KICHA... mam ubespieczenbie, vat 25, przeglad a durni ludzie z wydzialu niechca mi motoru zarejstrowac.. to czemu przeszedl inne urzedy??.. ;/

Edytowane przez KarOr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za pomoc. teraz bede dzialal... mam nadzieje ze zarejstruje to bo juz slow niemam.. (a tamten koles co mi go srzedal nieodbiera teraz.. ;/ wiec musze sobie sam radzic

 

kurde zapomnialem dodac ze ja juz papiery mAM POZALATWIANE... WIEC DATY UMOWY NIEZMIENIE.. ;/ KICHA... mam ubespieczenbie, vat 25, przeglad a durni ludzie z wydzialu niechca mi motoru zarejstrowac.. to czemu przeszedl inne urzedy??.. ;/

 

przepraszam ze 1 pod drogim postem. ale jaestem taki szczesliwy ze łoooo........

ZAREJSTROWALEM GO W KONCU ^^ niechce mi sie w to wieżyc ... ^^ zaje**fajnie... ^^ po 3 miesiacach zabawy z dokumentami UDALO sie !!!! ^^ :P :) :P :) łoooo teraz to sie bedzie dzialo ^^ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...