Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rzeczywiście zaczeło od kilku minut, od rana nie mogłem się dostać do tego działu,

niestety chyba w lipcu nie ma żadnego terminu:/

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Śmigacze!

 

Nie wiem kiedy będą kolejne terminy ale w poniedziałek ( jutro ) dam znać co i jak.

 

I jeszcze jedna informacja:

Ze względu na to,że Forum, na którym jesteśmy teraz i jest tutaj temat jazd na Torze często jest nieczynne

dlatego w razie braku dostępu do Forum wszelkie informacje w w/w temacie będą zamieszczone na Forum

Lubelskiego Stowarzyszenia Motocyklistów.

Jego adres:www.lsm.org.pl. Zostanie powielony tytuł tematu i pierwszy będzie umieszczony post TURKA jako założyciela LUBLINering MotoGP.

 

Pozdrawiam ---Joaśka :icon_biggrin:

 

 

 

PEES Jeśli ktoś ma chęć i czas na latanie w środy to informuję,że można rezerwować sobie tor w każdą środę

w godz.09.00-15.00.

 

 

Link bezpośredni do tematu na Forum L.S.M.:

 

http://www.lsm.netau.net/viewtopic.php?t=65

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam ---Joaśka :icon_biggrin:

PEES Jeśli ktoś ma chęć i czas na latanie w środy to informuję,że można rezerwować sobie tor w każdą środę

w godz.09.00-15.00.

Link bezpośredni do tematu na Forum L.S.M.:

 

http://www.lsm.netau.net/viewtopic.php?t=65

 

A te środy to na zasadach weekendowych?? Pryjezdza sie, zaplaci i poprostu lata czy jakos inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryśko!

 

Dokładnie na tych samych zasadach ,co soboty i niedziele.

 

Pozdrawiam --- Joaśka :icon_biggrin:

Wielkie dzięki Joasiu! Czyli trzeba dzwonić do Pawła i rezerwować, szukać chętnych itd. czy przyjechać na miejsce, zapłacići mieć wszystko w dupie? Sorki, że tak wypytuje ale wolę być pewny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,jest jakies latanie w ten weekend na torze?? :biggrin: :biggrin: bo nie ukrywam,ze mam ogromna chęc ppolatac..

Pozdrawiam

 

 

WITAM!

 

Z tego,co wiem to w sobotę 4 lipca 2009r. Tor zarezerwowała grupa Ludzi z PRO- MOTORa.

Paweł- ten,który wpuszcza na Tor powiedział,że można porozumieć się z nimi i ewentualnie polatać razem.

Jeśli macie chęć i możliwość dogadania się z PRO-MOTORem to NO PROBLEM.

 

Pozdrawiam --- Joaśka :icon_biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radom będę rezerwował z kilkoma kumplami prawdopodobnie 24 lipca o ile pogoda nie spłata figla, pozdrawiam!!!

 

Daj znac wczesniej, chetnie sie podlacze, jesli oczywiscie to nie problem i jesli nic mi nie wypadnie.

 

pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...