Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanko do śmigających od czasu do czasu po naszym lubelskim torze.

Byli byście może zainteresowani grillem, muzyczką, może nawet oczyszczaniem toru z piachu przed lataniem?

Słońce, grill, zimne napoje, czysty asfalt, muzyczka = miła atmosferka :icon_twisted:

Co o tym myślicie? Chcieli byście się na takie coś szarpnąć czasami? Ile skłonni byli byście zapłacić za taką obsługę?

Tak zacząłem myśleć nad organizowaniem takich różnych imprez, stąd moje pytanie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko do śmigających od czasu do czasu po naszym lubelskim torze.

Byli byście może zainteresowani grillem, muzyczką, może nawet oczyszczaniem toru z piachu przed lataniem?

Słońce, grill, zimne napoje, czysty asfalt, muzyczka = miła atmosferka ;)

Co o tym myślicie? Chcieli byście się na takie coś szarpnąć czasami? Ile skłonni byli byście zapłacić za taką obsługę?

Tak zacząłem myśleć nad organizowaniem takich różnych imprez, stąd moje pytanie :)

WITASKI!

Nie wiem jak osoby korzystające z Toru czyli śmigacze z Wawy i innych miejsc Polski ale ja uważam,że nie powinniśmy robić kasy na tym co jest fajne takie, jakie jest.Ludziki przyjeżdżają,jeżdżą, szlifują umiejętności i dobrze się bawią a tu już temat kasy. To popsuje moim zdaniem całą atmosferę. Piciu i papu nawet grillowane to można dostarczyć w ramach gościnności polskiej ( jak będą goście chcieli).Mieszkam blisko toru więc nie jest to problem. A muzyczka --- to też da się przytargać na miejsce. Cała oprawa jest do dopracowania.

Ja lubię patrzeć jak śmigają i w ramach rewanżu mogę pomoc coby jeżdżący nie padli z głodu i pragnienia.

Nawet pysie obetrę po konsumpcji :) Rany opatrzę jak trzeba etc. Za darmolca :flesje:

Ale to moja opinia. Skromna. POZDRAWIAM :icon_mrgreen: :crossy:

Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITASKI!

Nie wiem jak osoby korzystające z Toru czyli śmigacze z Wawy i innych miejsc Polski ale ja uważam,że nie powinniśmy robić kasy na tym co jest fajne takie, jakie jest.Ludziki przyjeżdżają,jeżdżą, szlifują umiejętności i dobrze się bawią a tu już temat kasy. To popsuje moim zdaniem całą atmosferę. Piciu i papu nawet grillowane to można dostarczyć w ramach gościnności polskiej ( jak będą goście chcieli).Mieszkam blisko toru więc nie jest to problem. A muzyczka --- to też da się przytargać na miejsce. Cała oprawa jest do dopracowania.

Ja lubię patrzeć jak śmigają i w ramach rewanżu mogę pomoc coby jeżdżący nie padli z głodu i pragnienia.

Nawet pysie obetrę po konsumpcji :biggrin: Rany opatrzę jak trzeba etc. Za darmolca :biggrin:

Ale to moja opinia. Skromna. POZDRAWIAM :icon_eek: :crossy:

Joaśka

 

 

ZGADZAM SIE !!!

wystarczy ze bedzie jeden czy dwa grile + wegiel koszt niewielki a radochy wiele

sklep blisko wiec każdy we wlasnym zakresie cos kupic moze a miejsca na ruszcie wystarczy dla wszytkich

 

Wiem ze to jest pomysl na dorobienie kaski i nawet fajny ale to raczej przyjacielskie latanie niz komercyjna impra.

 

HEJ

KAWA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykujcie pazdzierze, poznan zamkniety wiec lecimy na lublin :)

 

Grill bardzo mile widziany, w koncu ktos pomyslal :):P

 

to za jakies 2tyg uderzamy na lublin? :):icon_twisted::biggrin::icon_twisted:

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykujcie pazdzierze, poznan zamkniety wiec lecimy na lublin :)

 

Grill bardzo mile widziany, w koncu ktos pomyslal :P :P

 

to za jakies 2tyg uderzamy na lublin? :) :biggrin: :) :)

 

Taa nabroiliście u siebie teraz u nas będziecie? Jeszcze nam tor zamkną;]

 

No to zbierac ekipę, bo miejscowa jest na zawołanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa nabroiliście u siebie teraz u nas będziecie? Jeszcze nam tor zamkną;]

 

No to zbierac ekipę, bo miejscowa jest na zawołanie.

ja dopiero peirwszy sezon planowalem w poznaniu a tu zamkneli poznan, wiec z powrotem do lublina.

 

PS: a wy !@#$ z lublina jestescie to mozecie sobie codziennie latac :D :crossy: ;) :P dlaczemu jeszcze nie wybudowali toru w wawie :biggrin:

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...