Skocz do zawartości

Ruska wacha do skutera


Zieli
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U nas na taki gosciu pseudonimem CYGAN mial stacje, paliwo mial tansze parenascie groszy ale tankowaliśmy tam naprawde z musu bo mial otwarte 24h... waha byla beznadziejna... az szkoda bylo lać...

 

Znam ... Paliwo masakra miał... ale jak to się mów miał ;) zresztą w Łodzi jest parę stacji na które po porostu się nie wjeżdża bo można nie wyjechać... powoli wymierają na szczęście :) ostatnio tankuje na stacji LukOil i powiem szczerze ze pomimo iż cena jest bardzo niska (wczoraj lałem za 4.07 U95 :) ) to paliwo jest naprawdę dobre :) nie ma różnicy czy zaleje na BP czy u nich motor idzie tak samo tylko kieszeń bardziej dostaje na BP ;) a swoją droga to sa podobno własnie ruskie stacje z ruską wachą. no cóż zobaczymy może się spsuje to paliwko ich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackuzy, ja tez tankuje na lukOilu i jestem bardzo zadowolony. Paliwo dobre, bo zrobilem juz na nim lepiej jak ze dwa tysiace kilometrow i ani jednego czyszczenia gaznika(a "chwilowo" jezdze bez filtra:P) i tanie. nie odczulem zeby maszyna miala ze soba jakies problemy.

i czytalem w gazecie ze wlasnie to jest rosyjski "koncern":)

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że na wschodzie to benzyny dobrej nie ma? Niby czemu? Bo co na wschód to bee? W Polsce nawet większe stacje chrzczą paliwa i to jest ok, bo Polskie? Z dobrego cpn-u i od dobrego, pewnego dostawcy można lać spokojnie ruską benzynę. Z dobrej, ruskiej stacji często jest lepsza niż z polskiej. Mieszkam w małym mieście i tankuje tylko na jednej stacji, bo na pozostałych zdarzało się, że simson nie chodził jak trzeba. Tankując ruską benzynę jakoś nigdy mi się to nie zdarzyło. Wielu twierdzi, że na ruskiej jeszcze lepiej chodzą nawet nowe skuterki. Grunt w tym, że trzeba mieć pewne źródło np. od dobrego znajomego, albo osobiście przywieźć z dobrego cpn-u zza granicy. Osobiście bym nie tankował od nieznajomego dostawcy niezależnie od pochodzenia narodowościowego paliwa.

Pozdro :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie widac ze negatywnie sie wypowiadaja glownie ci co nie lali. Jak serwisowka mowi ze masz lac 98 to nie lej ruskiej tak samo jak polskiej 95. W kazdym innym przypadku spokojnie sie leje. Kwestia jest jeszcze od kogo sie kupuje. Ja biore tylko od znajomych to wiem ze mi nie mieszaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...