Skocz do zawartości

Posiadacze motocykli Royal Star łączcie się


maly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Motorek postawiłem na kołki i powoli zabieram się do wymiany klocków z przodu,przedniej opony,zakładam dodatkowe nieco lepsze lampy boczne .

 

No to może w związku z tym że nastał czas zimowego dłubania przy sprzęcie podasz trochę więcej szczegółów. Też jestem na etapie klocków i opony tyle że tylnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak o zimowych serwisach mowa, jae swojego jutro zdejmuje zbiornik i w poniedziałek do wawki wioze , niech sie lakiernik nim zajmie , a potem pomysle czy w silniku niepogrzebac (marzy mi się trzycyfrowa moc :icon_biggrin:)

 

Doktor a czemu swoich nie lubisz, przecież Asia pięknie maluje czemu wa-wa ?

 

i pytanko Pierwoszów mi podpowiedział że możesz wiedzieć gdzie załatwić prawą goleń do wild stara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Była u mnie jeszcze dwa miesiące temu.Ten motocykl na zawsze pozostawił u mnie sympatyczne wspomnienia, krążyłem nim cztery lata.Przyjemnie i bezawaryjnie.

Jeśli będziecie potrzebowali moich opinii lub zdania, służę pomocą, znam ten motocykl na wylot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym szacownym gronie znajdzie sie miejsce na Venture??

No jasne witamy cię :)

 

Była u mnie jeszcze dwa miesiące temu.Ten motocykl na zawsze pozostawił u mnie sympatyczne wspomnienia, krążyłem nim cztery lata.Przyjemnie i bezawaryjnie.

Jeśli będziecie potrzebowali moich opinii lub zdania, służę pomocą, znam ten motocykl na wylot.

Jeśli to jest ta co Doktor o niej mówił, to przyznam się szczerze że myśłałem o nim :D

 

No to może w związku z tym że nastał czas zimowego dłubania przy sprzęcie podasz trochę więcej szczegółów. Też jestem na etapie klocków i opony tyle że tylnej.

Postanowiłem że oponkę to kupię nową, bo jak powiedział Hamir że masz motorek wart 3 dychy a żałujesz na bezpieczeństwie.Tak więc rozglądam się i zastanawiam gdzie ją kupić.Klocki kupiłem lukasa za 90 dych na stronę.Dzisiaj walczyłem z podłączeniem gniada zapalniczki do nawigacji i telefonu komórkowego.Nie spieszę się bo do kwietnia jeszcze daleko.

Edytowane przez pierwoszow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli sie pytanie o moja to nie jest to ta od Jamiego. Dzisiaj nie wytrzymalem i musiale sie chociaz 60 km przejechac. Slonce plus 10 stopni. Grzech nie odpalic. Muzyczka gra a ja przed siebie :banghead: niezapomniane wrazenia tym bardziej, ze to pierwszy raz na dluzej wybralem sie moja Vędką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam fanów ROYALKI . Jestem szczęśliwym posiadaczem takiego sprzętu od zeszłego sezonu. Wiele nie pojeździłem (jakieś 1200 Mil) . Ale w tym roku mam zamiar zjeździć skandynawię. Z maszyny jestem zadowolony. Jeździłem wcześniej Dragiem 650 , ale z racji moich rozmiarów (187 wzrostu) postanowiłem wskoczyć na coś większego. I myślę że trafiłem w 10. POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich ;)

Chyba trzeba reanimować temat, bo coś cicho się zrobiło.

Royal starów przybywa :smile:

Widać ich coraz więcej.

Cieszy, bo sprzęt ZAJEFAJNY.

Nie mogę się doczekać wiosny, coby trochę ponawijać.

POZDRAWIAM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...