Skocz do zawartości

Posiadacze motocykli Royal Star łączcie się


maly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

qmk napisał: "Ja musze cierpliwie czekać na moje wymarzone 300 kg. "

 

...czyli wynika, że jeszcze czeka :?: ?

 

qmk - jak już go dostaniesz to napisz, jak ci się podoba zmiana biegów piętą (ech tego mi brak w innnych sprzętach) jak wrażenia z jazdy??

 

-czekamy!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYĆ MI SIĘ CHCE!! !!! Jestem stary a taki głupi!! Jak Royal może kosztować z 98 3500 Euro?? JEstem Ch*j Dębowy albo Dąb jest Ch*jowy!! Okazuje się że chyba próbowali mnie naciągnąć... Moje marzenie prawdopodobnie będzie musiało troche zaczekać jeszcze... Szkoda, że nie dołączę do grona zapaleńców i miłośników posiadających Royalkę. Dzieki że podpasował Wam temat i że chcecie mieć wśród siebie kogoś jeszcze z Royalem... Chyba sie porycze, bo to moje marzenie żeby tym jeździć... Jeszcze popróbuję, ale to chyba byl szwindel...

Napisze jak bede wiedział więcej... A tymczasem miło popatrzyć na foty waszych maszyn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegóły:

Moto znalazlem na niemieckiej giełdzie internetowej. Facet zaoferował że opłaci transport a transakcja ma być prowadzona przez escrow na www.inttcomp.com NIGDY SIE NA TO NIE NALEŻY GODZIĆ!! Forma zapłaty - Western Union. Sprawe opisałem na forum w "co, jak i gdzie kupić motocykle"...

Gość kitował. Od początku mi sie to dziwne wydało, bo za tanio...

Jeśli chodzi o chopika to pragnę wyjaśnić że I chopiki i cruisiki mi serce porywają. A to za sprawą rozmiarów. Ja sam jestem wątłej budowy 192 cm i 108 kg więc na szlifierkach wyglądam jakbym na psach jeździł (bez obrazy dla szlifierkowiczów) po prostu jestem za duży na taki motocykle. Mieliśmy z bratem GPZ100RX - i to jedyny model na którym wyglądałem normalnie...

A na cruisera przyjdzie czas. Myślę że za 2 latka sobie sprawię royala albo Draga 1,1

A szukam czegoż z napędowym wałkiem kardana nie łańcuchem. Dość mam czyszczenia tylnej felgi na okrągło :evil:

A czy czopik czy cruisik - sie zobaczy co sie fajowego trafi...

Macie jakieś źródła oprócz mobile.de??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegóły:Gość kitował. Od początku mi sie to dziwne wydało, bo za tanio...

 

Pamiętaj że tak jak i w każdej innej dziedzinie życia nikt nie sprzeda za pół ceny dobrej maszyny.

Nie ma takich okazji i za coś co jest określonej wartości tyle trzeba zapłacić. Inaczej to jest mina

albo przekręt. Cudów nie ma.

 

A na cruisera przyjdzie czas. Myślę że za 2 latka sobie sprawię royala albo Draga 1,1

 

Co do Draga 1,1 polecam maszynkę. Przesiadłem się na swojego z XV 750. Tamto jeździło a to pływa i grzmi. Po prostu bajeczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senio, ja wiem!!

Myślisz że nie oglądam się za takimi maszynami jak za laskami 90-60-90 cm?? Pewnie że tak, ale jak na razie nie stać mnie na wydatek rzędu dwudziestu paru tysięcy. A grzmieć to i moje będzie hihihihi. :-D Jak z braciakiem wyjedziemy to nas nawet gliny nie bedą ścigać! hehehe - Bo to On glina jest :-D A maszyne też ma...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak, ale jak na razie nie stać mnie na wydatek rzędu dwudziestu paru tysięcy.

 

Mnie tez jeszcze nie było stać ale nadeszła niespodziewanie chwila sprzedaży XV więc sprzedałem. Później spod ziemi wykopałem resztę i jest :evil: Ja jestem niecierpliwy i nie mógł bym dwa lata ( ba sezon bez moto to sezon stracony) czekać i tylko oglądać :P I jeszcze jedno. Jak chcesz śmigać Dragiem czy Royalem nie myśl o 8-setkach. Lepiej od razu kup moto docelowe bo później same problemy ze sprzedawaniem itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak, ale jak na razie nie stać mnie na wydatek rzędu dwudziestu paru tysięcy.

 

Później spod ziemi wykopałem resztę i jest :evil: Ja jestem niecierpliwy i nie mógł bym dwa lata ( ba sezon bez moto to sezon stracony) czekać i tylko oglądać :P

 

Ja i tak będę musiał spod ziemi wykopać na moto! hehehehe..

Trudno - żonie stanika nie kupie tylko sobie moto! Za długo już czekam na nie...

Heja - spadam do szwagra na urodziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...