Skocz do zawartości

Posiadacze motocykli Royal Star łączcie się


maly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

Myślę że mamy inny problem ponieważ u mnie chuczy cały czas niezależnie czy jadę prosto czy siś pochylam.

Ten dziwny dźwięk wydobywa się z silnika od strony sprzęgła i wydaje się jak by chodziła pompa bez oleju i to na wysokich obrotach. Oddałem dzisiaj moje "dziecko" do mechanika jak będę cos wiedział napiszę. Sprawdź czy masz olej w dyfuzoże w kole gdzie wchodzi kardan, ma być pod sam boczny korek

Nara

Edytowane przez Cygan07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jak pisałem wcześniej mam problem z silnikiem w yamaha royal star i mój mechanik się poddał stwierdził że taki gwizdanie nie spowoduje uszkodzenia silnika i że mogę jeździć ja jednak chciał bym to znalęść i usunąć.

Mam więc prośbę jak znacie dobrego mechanika w okolicach podkarpacia to będe wdzięczny za namiar.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zanim będziesz szukał mechanika na siłę,poszukaj podobne moto i posłuchaj jego silnika.Może jesteś przewrażliwiony.Kolega ujeżdża Venturę i jego silnik wydaję dźwięk podobny do gwizdu.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam wszystkich

kupiliśmy z tata właśnie Royal Stara z 1999r. i mam pytanko czy wersje amerykańskie mają światła mijania włączone na stałe czy jest gdzieś wyłącznik bo po włączeniu zapłonu od razu świecą - z góry dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersje USA mają światła mijania włączone na stałe.Nie ma żadnego wyłącznika.Przynajmniej nie zapomnisz je włączyć ;)

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie

Poszukuję serwisówki do Royal Stara gdyby ktoś posiadał w formie elektronicznej był bym wdzięczny za przesłanie. Mam też pytanie jakie ma być ciśnienie w tylnym amortyzatorze w modelu Tour Delux?

Dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Poszukuję serwisówki do Royal Stara gdyby ktoś posiadał w formie elektronicznej był bym wdzięczny za przesłanie. Mam też pytanie jakie ma być ciśnienie w tylnym amortyzatorze w modelu Tour Delux?

Dzięki

 

Cześć, witam Cygan -

tak jak wspominałem wcześniej na forum mam serwisówkę i kat. części ale na ,,papierze :)

Prosze , podaję cisnienie w tylnim amorku do Tour Delux a.

 

Spring rate:

Minimum (soft):

Air pressure = 0 kPa (0 psi) (0

kgf/cm˛)

Standard:

Air pressure = 0 kPa (0 psi) (0

kgf/cm˛)

Maximum (hard):

Air pressure = 400 kPa (57 psi)

(4.0 kgf/cm˛)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez WĄSKI 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam serwisówkę do ventury odstałem od ar2r małe różnice w wyglądzie moto ale reszta ta sama podaj mail to ci prześlę myśle ż ear2r nie bedzie mieć nic przeciwko pozdro

 

 

 

ar2r nie ma nic przeciwko temu ;-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytałem w tym wątku gdzie siedzą użytkownicy Ventur o taki motocykl, ale oczywiście Jeszua wie lepiej, że ja chcę zamieścić ogłoszenie KUPIĘ Royal Star Venture.

 

Kolego Jeszua pytanie skierowane było do wąskiego grona posiadaczy i po to jest taki wątek tak myślę.

Nie chcę wszem i wobec ogłaszać na całym forum moich zamiarów. Szlag mnie trafia jak znowu ktoś wie lepiej co ja myślę i jakie mam zamiary !! :banghead:

 

Pytanie zadam ponownie Szukam Ventury Czarnej 2005-2007. Na co zwrócić uwagę przy zakupie ?? Może ktoś słyszał o ciekawym egzemplarzu ??

 

Waldas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...