Skocz do zawartości

Posiadacze motocykli Royal Star łączcie się


maly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę kolego że zmieniłeś moto.Nie wiem jak w Venturze,ale w Road Starze nr koloru jest na naklejce pod lewym boczkiem.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Royalowców i wszystkich pozytywnie zakręconych na dwóch kołach ;)

Jestem nowicjuszem na tym forum .

Royalkę dosiadam od czerwca - pierwszy sezon , wcześniej Honda CX-650 potem Kawa Vulcan .

Przyznaję że bardziej ,,wychodzi '' mi przebywanie w garażu niż przy kompie .

Nie przynudzając więcej ,chciałbym spytać bardziej obeznanych o osłonę na chłodnicę .

Widziałem coś takiego w ,,motokużni '' ale może Wy coś polecicie .

 

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolego że zmieniłeś moto.Nie wiem jak w Venturze,ale w Road Starze nr koloru jest na naklejce pod lewym boczkiem.

 

Witam, a zmieniłem ,zmieniłem, mówią że trzeba się rozwijac :)

jutro sciągam boczek żeby zobacztć, jak niema to trzeba będzie dorobić farbke ręcznie

mam troche poprawek lakierniczych a nie wypada jeżdzić z ryskami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak potrzebowałem dorobić trochę lakieru to mimo że miałem nr to okazało się że mieli katalog lakierniczy do moto i moja Yamaha miała tylko jeden odcień złotego.Więc nie było by problemu z dorobieniem nawet bez numeru.Lakier dorabiałem w Nysie w Sikkensie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie posiadam serwisówki do XVZ 1300 :banghead: , a chciałbym wymienić płyn w sprzęgle, i mam pytanie do bardziej doświadczonych royalowców.

- pod którym deklem i po której stronie znajduje się sprzęgło wraz z odpowietrznikiem, przy pomocy którego można wymienić płyn?

- czy przy wymianie są jakieś myki, które trzeba znać aby prawidłowo wymienić płyn?

Z góry dziękuję za pomoc, której na pewno będę jeszcze potrzebował, gdyż jest to mój pierwszy sezon zimowy z ROYALEM w garażu. :flesje:

pozdrawiam :notworthy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ar2r! Serwisówka doszła, w sobotę wymieniam płyn w sprzęgle!!!!!

Jeszcze raz wielkie dzięki

WASKI 1 dzięki za chęć pomocy, ale na razie zakupu poważnych części nie przewiduję (moto za młode ma dopiero 11 sezonów :icon_biggrin: ). Na razie padł mi czujnik od rezerwy paliwa, zadzwoniłem do serwisu , powiedzieli koszt nowego kompetnego z mocowaniem 470PLN, na allegro kupiłem sam nowy czujnik za 8 (osiem) PLN, wymieniłem i gra.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt,Borys . Nie zarabiamy jak w Stanach ale powiem Ci że niektóre ,,klamoty'' nawet z kosztami przesyłki są tańsze niż u naszych krajowych dilerów np. Mielch- Motocykle z Poznania czy innych :icon_eek:

Póki co te maszyny nie wymagają WIELKICH napraw a z drobnymi RAZEM będzie nam łatwiej sobie poradzić. (mam na myśli wszystkich forumowiczów)

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś wie, gdzie mozna kupić (poza serwisem Yamahy, bo tam sprawdzałem i ceny są kosmiczne) zestaw naprawczy zacisku hamulcowego do Royala, oraz łożyska kół i kardana wraz z uszczelniaczami?

Z łożyskami jest o tyle ciekawa sprawa, że na przód są nawet na allegro, ale na tył nigdzie nie mogę spotkać. Chcę wymienić łożyska, bo metodą prób i błędów staram wyeliminować dziwne odgłosy z tylnego koła o których pisałem, ale niestety nikt mi nic nie podpowiedział, a tak myślę, że aby być pewnym łożysk, należałoby wymienic nie tylko w kole ale i w kardanie. Jesli ktoś przerabiał ten temat, albo ma jakieś pomysły proszę się podzielić... pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...