Skocz do zawartości

Posiadacze motocykli Royal Star łączcie się


maly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro jest Ventura z Kościanu prezentuje sie nieźle mam małe otarcie na owiewce i kufrze, nie widać aby coś było naprawiane (myślę ,że gorsze są te pomalowana i źle posklejane) nie ma co sie oszukiwać, motocykle za oceanem są tanie jeśli są po szlifie, jeśli są nieruszone to ceny są niewiele niższe niż nowe w salonie, tam sie płaci za każdy dołożony gadżet, a u nas przy odsprzedaży nikt za to dodatkowa płacić nie chce, co najwyżej przyciąga to klienta, a tam raczej nikt nie jeździ na takim jak wyszedł z salonu, Ventura jest obudowana plastikami i nie ma się co dziwić, że mogą być popękane, a swoją drogą skąd możecie wiedzieć co jest pod lakierem pięknie odmalowanego VTX? W moim Royalu była szpachla grubości 1,5 cm i dziura załatana nią( wyszło to dopiero jak sam zaliczyłem szlifa i odpadła, ale pewnie i bez tego też by wyszło, bo pod spodem już paliwko sobie kanalik drążyło). Reasumując , prawie każdy motocykl zza oceanu leżał, jeśli jeździcie sami to zakup innego niż Ventura jet ze wszech miar racjonalny , mniej elementów narażonych na zniszczenie podczas szlifu, ale jeśli z plecaczkami to warto poszukać, albo samemu pożądnie naprawić (oczywiście żądać odpowiedniego upustu za niedoróbki) bo mechanicznie to majstersztyk techniki motocyklowej jedyna Yamaha na którą firma daje pięć lat gwarancji, Yamaha robiła testy na hamowni i konstrukcja wytrzymała 400 tys. km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciężką walkę stoczyłeś,he he pozdrawiam

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Ale ucichło :) Pewnie nawijacie kilometry :P SŁUSZNIE :D

Mam pytanie. Korci mnie żeby przerobić bądź wymienić wydechy w mojej maszynie.

Może ktoś z was ma jakieś doświadczenie w tej kwestji ?

Może coś doradzicie? Czas żeby mnie było trochę słychać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ucichło ;) Pewnie nawijacie kilometry :crossy: SŁUSZNIE :lalag:

Mam pytanie. Korci mnie żeby przerobić bądź wymienić wydechy w mojej maszynie.

Może ktoś z was ma jakieś doświadczenie w tej kwestji ?

Może coś doradzicie? Czas żeby mnie było trochę słychać :P

 

Jest to czysto formalna robota.Widziałem kilka moto z rurkami.Głośność super ale trochę wygląd nie ciekawy.Natomiast ja w ubiegłym roku kupiłem na allegro za 400 zł kompl. orginalnych tłumików przerobionych tzn.pustych w środku.Koledzy mówią że przy przyszpieszniu długo się nie da za mną jechać. A tak przy okazji wasze tłumiki mają na początku od dołu otwory technologiczne.Jesli tak to mogą być zaślepione.Trzeba je odetkać i poprawi się głośność tłumika.(dotyczy to moto z 4-ma tłumikami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam Was serdecznie,

 

prrzysiadlem sie do Royala i szczerrze mowiac jest to jeden z moich 2 typow na moto... drugi to VTX 1800... mam do was pytanie... motocykl ma byc moim 1 - i to mnie przeraza - z 2 zas strony niestety gabaryty motocykli ida w parzez z moca... a ja mam 208 cm wzrostu i 135 kg wagi... pytanie czy waszym obiektywnym zdaniem z pelnym rozsadkiem dalbym sobie rade z tak duza maszyna. Przyznam ze waga robi wrazenie... moze macie jakies inne pomysly dla mnie...

 

i ostatnia rzecz - gdzie ewentualnie warto kupic royala - budzet - 20 - 30 tys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was serdecznie,

 

prrzysiadlem sie do Royala i szczerrze mowiac jest to jeden z moich 2 typow na moto... drugi to VTX 1800... mam do was pytanie... motocykl ma byc moim 1 - i to mnie przeraza - z 2 zas strony niestety gabaryty motocykli ida w parzez z moca... a ja mam 208 cm wzrostu i 135 kg wagi... pytanie czy waszym obiektywnym zdaniem z pelnym rozsadkiem dalbym sobie rade z tak duza maszyna. Przyznam ze waga robi wrazenie... moze macie jakies inne pomysly dla mnie...

 

i ostatnia rzecz - gdzie ewentualnie warto kupic royala - budzet - 20 - 30 tys...

 

Bez problemu sobie poradzisz.Ten motorek ładnie się prowadzi. Co do kupna to ofert jest dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ...jak coś sie dzieje to drugi koniec Polski. Nie ciągnie was koledzy nad morze ?

 

Powiedzcie mi koledzy do czego służy zbiorniczek pod siedzeniem przy akumulatorze .Jest pusty ?

witam

 

bardzo poważnie zastanawiam sie też na wyjazdem 11 lipca w piątek do Łeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...