Skocz do zawartości

10-12.08.2007 II Ogólnopolski Zlot Motocyklowy, Sandomierz 2007,


pyzdra1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś już był na tym zlocie w zeszłym roku? Mam akurat ten weekend wolny i bryknałbym sie gdzieś. Odemnie to około 600 km i chciałbym sie dowiedzieć czegos więcej o tej imprezie, jak było w zeszłym roku, czy opłaca sie jechac. W ten weekend jest tylko ten zlot, no chyba że o jakimś nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem... Moim zd. super, nic dodać nic ująć. Spoko zlocik. W tym roku też jadę... DO ZOBACZENIA !!!!! :notworthy:

http:// www. youtube.com/watch?v=58UQ3PZctuA Passion of motorcycles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzaku a ty jedziesz w tym roku na sandomierz?? a moze tak 17-19.08 na Siravę na słowacje?? bo kilka osob od nas ma jechac tam. pozdrawiam, aha i jak masz juz ok z tym ładowaniem?? u mnie narazie jest spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już był na tym zlocie w zeszłym roku? Mam akurat ten weekend wolny i bryknałbym sie gdzieś. Odemnie to około 600 km i chciałbym sie dowiedzieć czegos więcej o tej imprezie, jak było w zeszłym roku, czy opłaca sie jechac. W ten weekend jest tylko ten zlot, no chyba że o jakimś nie wiem.

 

Kiepsko szukasz! Podaje Ci inny, myślę że ciekawszy namiar.

 

ROCK I MOTOCYKLE z BRACTWEM MOTOCYKLOWYM ORZEŁ

Największy zlot motocykli i Festiwal muzyki rockowej w Stolicy Polskich Łużyc ŻARY 2007

Festiwal zorganizowany wewnątrz gigantycznego namiotu na stadionie syrena w Żarach

10-12 sierpnia 2007

Kontakt Dragon 503 112 179 gg 9556406 Ścigany 601 053 853

e-mail [email protected]

wszystkie informacje na stronie :

 

www.zagan68zary.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już był na tym zlocie w zeszłym roku? Mam akurat ten weekend wolny i bryknałbym sie gdzieś. Odemnie to około 600 km i chciałbym sie dowiedzieć czegos więcej o tej imprezie, jak było w zeszłym roku, czy opłaca sie jechac. W ten weekend jest tylko ten zlot, no chyba że o jakimś nie wiem.

Gorszego gówna nie widziałem .browara sprzedawali z jednej "budy" zresztą zabrakło go juz o ok 22 pierwszego dnia. :notworthy: Żarcie z jednego ogrodowego grilla, trzeba było czekać aż kiełbaski się upieką(na ruszt wchodziło pięć :icon_rolleyes:Póżny wieczór,co bardziej niecierpliwi szukali jedzenia i napitku po miejscowych knajpkach. Kapele - żal dupę ściska,chyba z łapanki.Leader jednej z nich znał(nucił)tylko refreny utworów:banghead: A do tego wypier...y TOY TOY (przepełniony) na środku obozowiska,zero reakcji.W niedzielę przy wyjeżdzie koleś(starszy pan ok 55 lat) zapytał co ze śniadaniem które było wkalkulowane we wjazdówkę ,i owszem otrzymał odpowiedż- mamy tu jakieś kanapki z piątku to możemy sie z tobą podzielić. :evil:A o tym że to jest zlot a nie wiejski festyn przypominała fajansiarska "blacha"za 30 zeta. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak około ile sprzętów było?

Spokojnie , to był pierwszy zlot,że tak było,nie znaczy że tak będzie w tym roku.Może sie poprawi organizacja :icon_mrgreen: Średnio było ok 100 maszyn. Ciężko zliczyć bo sporo osób miało noclegi po za zlotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już był na tym zlocie w zeszłym roku? Mam akurat ten weekend wolny i bryknałbym sie gdzieś. Odemnie to około 600 km i chciałbym sie dowiedzieć czegos więcej o tej imprezie, jak było w zeszłym roku, czy opłaca sie jechac. W ten weekend jest tylko ten zlot, no chyba że o jakimś nie wiem.

 

Podaję Ci kolejny zlot w tym terminie:

 

10-12.08. Bralin OGÓLNY ZLOT MOTOCYKLI RÓŻNYCH zlot ogólny LZS "Sokół - Bralin"Sekcja Motocyklowa

tel.500 234 597 - Rafał Lenort E-mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym roku na zlocie w Sandomierzu ,myśle że było nieżle :icon_razz: było dużo róznych ciekawych motorów ,miasto tuż nad wisłą baza noclegowa tuż przy rzece ,dużo miejsca .

Wjazd na pole namiotowe kosztował 30 zł od głowy w tym chyba były jakieś posiłki i piwo.

Wtym roku wybieram sie jak dopisze pogoda na moim vn 750 noi oczywiście z moją :icon_mrgreen:

 

Wejdż na strone Sandomierza- zlot 2006 są tam fotki. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co biadolic nie bylo źle, byly jakies podkniecia no ale wiadomo pierwszy raz :) W tym roku mysle ze organizatorzy wyciagneli wnioski i bedzie lepiej, tutaj troche fot odemnie

http://www.bikepics.com/members/peter14000/personal/

 

p.s Ja bede

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...