Skocz do zawartości

Help niewiem co jest


Ogar205
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem jechalem wczoraj na ogarku na 2 powoli !, nagle mi zdechl (zgasl silnik) i zachamowalo tylnie kulko, wiec jak dalem sprzeglo i 1 i zjechalem z gorki i puscilem sprzeglo a tylnie kulko hamuje i niewiem co robic

 

kolega mowi ze zatarl sie silnik ale pytam was bo lepiej sie znaciem jesli mnie nie rozumiecie to piscie na gg gg:2304151 :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Edytowane przez Ogar205
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jechalem wczoraj na ogarku na 2 powoli !, nagle mi zdechl (zgasl silnik) i zachamowalo tylnie kulko, wiec jak dalem sprzeglo i 1 i zjechalem z gorki i puscilem sprzeglo a tylnie kulko hamuje i niewiem co robic

 

kolega mowi ze zatarl sie silnik ale pytam was bo lepiej sie znaciem jesli mnie nie rozumiecie to piscie na gg gg:2304151 :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Kolega może mieć rację, ale oprócz uszkodzeni układu korbowo- tłokowego mogło dojść też do uszkodzenia układu przeniesienia napędu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale idzie to jakos naprawic ?

 

a jeszcze jedno :icon_mrgreen:

 

ale jak by byl zatarty silnik to by nie blokowalo kulka tylniego, wogule sie nie kreci ono jak dam na luz to sie odblokowuje jak dam na bieg to hamuje ! to chyba nie bedzie zatarcie silnika tylko moze cos tlok blokuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij cylinder i będzie jasne.

moje zdolności telepatyczne (dostałem o coperfielda) podpowiadają mi że to pierścień pękł .

ale nie jestem tego pewien gdyż coś zakłóca obraz :)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbuj juz nic tylko to rozbierz bo mozesz sobie wiecej szkód narobić.

 

Pozdrawiam

Większych szkud sobie już chyba nie narobi :icon_evil: no chciaż może jak by rozpoławiał silnik i by sie mu skrzynia wysypała, wtedy by miał ;) ale na szczęście nie jest to takie trudne jak w Japonii..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij cylinder i będzie jasne.

moje zdolności telepatyczne (dostałem o coperfielda) podpowiadają mi że to pierścień pękł .

ale nie jestem tego pewien gdyż coś zakłóca obraz :)

 

ENDUROMASTER miał rację :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...