Skocz do zawartości

XVII ZLOT MOTOCYKLI CIĘŻKICH I ZABYTKOWYCH


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heheh fajna imprezka była w radawie kurde przyjechałem nieco za puzno ale i tak niele było potem rzuce filmiki bo pare nakreciłem narazie tylko jeden wrzuciłem http://youtube.com/watch?v=8HjcusN0F3A to ja na kle 500 :)

 

Szkoda mi troche tego goscia co noge sobie złamał jak było przeciaganie liny ;) ale tak to jest jak sie po pijaku wszystko robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w Radawie byłem po raz pierwszy i moje wrażenia są nastepujace.Mimo że jest to mój dopiero drugi zlot motocyklowy

 

Mianowicie miejsce za*eb. w lesie nad zalewem w sumie fajny klimat.

Jeśli chodzi o zespół to może być można było sie pobawić.

Park maszyn w nocy zamknięty na klucz co również należy pochwalić

Program zlotu ciekawie urządzony.

Przystępna cena 40zł.

 

Co do organizacji to nie bardzo bo każdy mógł wejść na pole namiotowe i ukraść co się chcę a wiadomo że nikt nie będzie siedział na d. i pilnował swoich gratów(powinno być wyznaczone pole namiotowe odgrodzone aby żadna postronna osoba nie mogła sama wejść)

Kilka konkurencji do których ludzie się zapisywali okazało się że nie będzie ze względu na brak pucharów.Organizatorzy powinni to przewidzieć!! Ogólnie totalny chaos w samym zapisywaniu się do konkurencji.Prawie nic nie było przygotowane do konkurencji i do końca nie było ustalone gdzie ma sie odbywać i w jakich warunkach. Tym bardziej że już od paru lat jest organizowany ten zlot i wszystko powinno być dopiete na ostatni guzik.

Brak naklejek na motocykl (niektórzy zbierają takie gadżety)

Nie widziałem żadnej ochrony (tylko kilku łepków) wrazie jakiejś rozróby nieciekawie by było.

Jestem troszkę zawiedziony za konkurencję najładniejszy Polski motocykl zabytkowy.Mianowicie były tylko 3 motocykle wsk junak i moja shl.Oba motocykle miały naklejane na lakier szparunki gdzieniegdzie odpadające i lakier raczej już podniszczony oraz większe wgniecenia czy nieoryginalne części.Moja shl dopiero 3miesiące temu po 3 letnim remoncie wyjechała z garażu i jest odrestaurowana na 100% oryginał a dodatkowo ma parę rzadko spotykanych detali.Niestety zwyciężył junak bo czerwony i z koszem!!?? :flesje: Widocznie bardziej się podobał organizatorom.

Oraz proponowałbym nie wręczać nagród osobom które mają bezkonkurencyjne maszyny pod względem rzadkości i rocznika a tym bardziej już otrzymały na tym zlocie rok wcześnie nagrodę. Ale to jest moje zdanie i nie każdy musi tak uważać

 

 

Jedna rzecz mnie troszkę zasmuciła :buttrock: Mianowicie w nocy była zlewa a jak wiadomo w nocy park maszyn jest zamknięty na klucz więc nie mogłem moto przykryć.Dlatego nie wiem jakim cudem woda dostała się do zbiornika i silnika.Wybierając się na paradę moto przed samym wyjazdem odmówił mi posłuszeństwa. Na środku zlotowiska na chodniku zacząłem grzebać przy nim rozbebeszając kompletnie gażnik... Dosłownie żaden przechodzący motocyklista nie zainteresował się aby mi pomóc albo chociaż zapytać co sie stało, Dosłownie prawie nikt.

Jedyną osoba która podeszła była osoba postronna z poza zlotu i Alex który grał na koncercie i przyjechał ze Stanów.( Wielkie dzięki kolego).A nawet zaoferował swoja pomoc w wymianie benzyny na nową i wrazie czego podwózka samochodem do Rzeszowa(gdzie miał kolejny koncert). Zastanawia mnie fakt co się stało z uprzejmością motocyklistów z tamtych stron. U nas w Lubelskim na pewno by ktoś się zainteresował i starał jakoś pomóc.Ja zawsze się zatrzymuję i staram w miarę mozliwości pomóc motocykliście w potrzebie bo trzeba sobie pomagać.Tym bardziej co 2-3 osoba odpowiadała na pozdrowienia podczas jazdy tam i z powrotem.

 

Poza tym w sumie oki. Warto było w sumie przyjechać bo sama impra była przednia.Tylko pogoda troszkę nie dopisała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak naklejek na motocykl (niektórzy zbierają takie gadżety)

Nie widziałem żadnej ochrony (tylko kilku łepków) wrazie jakiejś rozróby nieciekawie by było.

Naklejki były - tylko niestety trzeba było się o nie upomnieć;

 

A co do drugiego zdania (o tych łepkach), to możliwe, że kilku osobom z forum się to nie spodoba;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do organizacji to ja sie nie bede wypowiadac.

bynajmniej nie publicznie...

 

poll- o klucze trzeba bylo poprosic w budzie.. nam tez zalazlo gazniki ale po paradzie z jaroslawia. z reszta nie tylko bo dodatkowo i przyspieszacz zaplonu..

 

dodaje po woli zdjecia :) bedzie ok 260....

 

Goska

 

http://wild-soviet.fotosik.pl/albumy/252054.html

 

wieczorem dodam 2 czesc...

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja broń Boże nie chcę tutaj nikogo obrażać. ;) Tylko napisałem co widziałem. A propo naklejek to dlaczego miałem się upominać jeśli były to powinny być odrazu rozdane.Ja byłem tam pierwszy raz i nie wiedziałem że jest tam taki zwyczaj.A o co jeszcze należało się upominać!!??

 

Ale mimo wszystko jak będzie za rok to też przyjadę jeśli maszyna nie odmówi posłuszeństwa :buttrock:

Pozdrawiam wszystkich szczególnie kupę ludzi których tam poznałem. Dozobaczenia za rok.

 

Paweł shl m11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no w tym parku maszyn to był troche sajgon połowe maszyn lezało w błocie :biggrin:

A najlepiej w sobote koledzy przyjechali jeden na wsce drugi na simsonie w drodze powrotnej wska sie zatarła a mimsonowi wysiadła elektryka i pchali motory z Radawy do ?Jarosławia ;) hehe 5 h im to zajeło :buttrock:

Edytowane przez piotrek2345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wiem kto nakręcił ten filmik (a był to brat gościa, któremu tak strasznie motór strajkował w Zagórzu);

 

Drobna złośliwość - tutaj na filmie czas odpalania tej SHL-ki został skrócony;

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja zawsze chętnie jadę do Radawy co prawda kiedyś to były zloty ale jadę tam dla klimatu i znajomych nie lubię tych dużych komercyjnych zlotów typu Lesko wole małe kameralne

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...