Skocz do zawartości

Moj simek


Grzesiek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

powiem tyle

doceniam ogrom pracy wlozonej w motorek przez wlasciciela , przyznam ze sam bym chyba nie potrafil takiego cuda zrobić :clap:

jednak to nie w moim guscie super robota tylko mi motorki o takim wygladzie nie za bardzo przypadaja do gustu .

pzdr

 

p.s.

ja na zimę już kupiłem i mam w garażu przygotowana ramę od motorynki i silniczek na chodzie od starej cz 350 ;) wiec bedzie sie dzialo :)

pzdr

 

oj bedzie bedzie kolego... taki silnik do takiej wagi?? ;) hehhe...

 

dobra robota ;) :notworthy: szacunek dla ciebie.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

oj bedzie bedzie kolego... taki silnik do takiej wagi?? :) hehhe...

 

dobra robota ;) :) szacunek dla ciebie.. :)

Może bedzie sie działo jak kasa będzie :)

a jak będzie to ....

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem dezycje :icon_question: nie zmieniam silnika... będzie RZT :notworthy: na przyszły sezon kupuje RZT 90/2 :icon_question: leo vinca bede miał jeszcze w sierpniu, wał z wypełniaczami MZA już mam :icon_question: jeszcze tylko jakieś sprzęgło... :evil:

hayabusa to to nie bedzie ale zawsze te 10 koni bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pospawał bo kupisz zapewne pod koniec sierpnia/początek września Leo Vince, a do tego czasu to jeszcze trochę pośmigasz ze mną np. ;D Prawym kierunkiem się już chwaliłeś?

 

 

LV kupie w sierpniu, nie chce mi sie juz tego spawać :P prawym tylnym kierunkiem sie nie chwalilem chociaz juz zrobilem...przy wjezdzaniu zahaczylem przez przypadek o bramke i wygiął sie, potem naprostowałem i drugiego dnia rano gdzies na dziurze całkiem odpadł... jak ja odsypiałem nieprzespaną noc to ojciec już pospawał... :P i gitara...wszystko działa :buttrock:

 

chociaz bez koncowki tlumika na wolnych prawie jak leo vince :) ale na wyzszych obrotach to żal :P ale za to slychac ze jade :D

Edytowane przez Grzesiek89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...