Skocz do zawartości

Ja też zakonczylem sezon;(


pitter0
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też chyba zakończe sezon na motorynce

Opis wypadku:

Dzisiaj padało i zimno było ubrałem adidaski skarpetki długie dżinsy i koszulke jaką grubaśną bluze i jakiś stary polarek który miałem wywalic ale wziełem go bo zrobimy z niego jakiś sprzęcior an motor i wyszłem do stajni u babci w której trzymam sprzet chciałem wziąć WSK-e ale pacze sie nie ma paliwa :icon_rolleyes: wujek nie kupił. Wziołem motorynke i siadłem jade se do pobliskiej wsi do kolegi jade se spokojnie na kaszlałku po tym jak kuzynka uczła sie jeździć bak ma wgięty. Jade wjeżdżam w polną zjeżdżam z górki na szuter pełny gazik nagle jakis Ogarek Wyjeżdża hamuje motorynką żem wpadł w poślizghł moto mi sie położyło :D ja zem sie kawałek przejechał po żużlu jedynie polarek na straty wogule sie nie poździerałemi żem sie zatrzymał o drzewko wstałem motorynka zapaliłem ale zgasła zapchałem ja do kolegi reflektor pęknięty od stłuczki z kamieniem bak sie przdziurawił lekko wszytsko pocharatane. bak jest od motorynki kolegi tera pomalowac a tera to sie boje siąść jż na tą motorynke ale wróciłem do chatkki babuni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chyba zakończe sezon na motorynce

Opis wypadku:

Dzisiaj padało i zimno było ubrałem adidaski skarpetki długie dżinsy i koszulke jaką grubaśną bluze i jakiś stary polarek który miałem wywalic ale wziełem go bo zrobimy z niego jakiś sprzęcior an motor i wyszłem do stajni u babci w której trzymam sprzet chciałem wziąć WSK-e ale pacze sie nie ma paliwa :( wujek nie kupił. Wziołem motorynke i siadłem jade se do pobliskiej wsi do kolegi jade se spokojnie na kaszlałku po tym jak kuzynka uczła sie jeździć bak ma wgięty. Jade wjeżdżam w polną zjeżdżam z górki na szuter pełny gazik nagle jakis Ogarek Wyjeżdża hamuje motorynką żem wpadł w poślizghł moto mi sie położyło :( ja zem sie kawałek przejechał po żużlu jedynie polarek na straty wogule sie nie poździerałemi żem sie zatrzymał o drzewko wstałem motorynka zapaliłem ale zgasła zapchałem ja do kolegi reflektor pęknięty od stłuczki z kamieniem bak sie przdziurawił lekko wszytsko pocharatane. bak jest od motorynki kolegi tera pomalowac a tera to sie boje siąść jż na tą motorynke ale wróciłem do chatkki babuni

O k**** :) :) :P :P

 

Ja co 2 dni leże na boku tak więc wiesz...

 

Ale nie martw się, na allegro masz bak za 5zł, na złomie taniej, reflektor 10 złotych i to wszystko...

W 2-3 dychach się zmieścisz :banghead:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chyba zakończe sezon na motorynce

Opis wypadku:

Dzisiaj padało i zimno było ubrałem adidaski skarpetki długie dżinsy i koszulke jaką grubaśną bluze i jakiś stary polarek który miałem wywalic ale wziełem go bo zrobimy z niego jakiś sprzęcior an motor i wyszłem do stajni u babci w której trzymam sprzet chciałem wziąć WSK-e ale pacze sie nie ma paliwa :( wujek nie kupił. Wziołem motorynke i siadłem jade se do pobliskiej wsi do kolegi jade se spokojnie na kaszlałku po tym jak kuzynka uczła sie jeździć bak ma wgięty. Jade wjeżdżam w polną zjeżdżam z górki na szuter pełny gazik nagle jakis Ogarek Wyjeżdża hamuje motorynką żem wpadł w poślizghł moto mi sie położyło :( ja zem sie kawałek przejechał po żużlu jedynie polarek na straty wogule sie nie poździerałemi żem sie zatrzymał o drzewko wstałem motorynka zapaliłem ale zgasła zapchałem ja do kolegi reflektor pęknięty od stłuczki z kamieniem bak sie przdziurawił lekko wszytsko pocharatane. bak jest od motorynki kolegi tera pomalowac a tera to sie boje siąść jż na tą motorynke ale wróciłem do chatkki babuni

 

;) ;) A moze by tak słownik kupic? :biggrin: ;) skąd sie tacy analfabeci biorą?

Skoro zakonczyles sezon na moto, to zacznij sezon z nauka jezyka polskiego bo naprawde rece i nogi opadaja. :banghead: ;) ;)

Edytowane przez Kwiatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banghead: :banghead: A moze by tak słownik kupic? :banghead: :banghead: skąd sie tacy analfabeci biorą?

Skoro zakonczyles sezon na moto, to zacznij sezon z nauka jezyka polskiego bo naprawde rece i nogi opadaja. :banghead: ;) :icon_mrgreen:

Nie wiem ja mam 4 z polaja i jest dobrze a słownik mam i to nawet 2:D :icon_razz: ;)

 

WLD_Wlodi to cco ty robisz ze co 2 dzien lezysz bak juz mam od motoryny kumpla tera lampke za rydzien do malowania i kuzynka bedzie czsami śmigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WLD_Wlodi to cco ty robisz ze co 2 dzien lezysz bak juz mam od motoryny kumpla tera lampke za rydzien do malowania i kuzynka bedzie czsami śmigać

 

XP6 to nie motorynka ale nie też WR450. Ludzie na crossach niemal codziennie mają gleby, poważne i nie, jeździ się na granicy a nie najbezpieczniej.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ja mam 4 z polaja i jest dobrze a słownik mam i to nawet 2:D :buttrock: :biggrin:

 

WLD_Wlodi to cco ty robisz ze co 2 dzien lezysz bak juz mam od motoryny kumpla tera lampke za rydzien do malowania i kuzynka bedzie czsami śmigać

Jak masz słownik to używaj. Używanie polskich znaków też nie boli. A na crossie to normalne, że się często leży, więc się nie dziw, że ktoś leży co drugi dzień.

 

PS. A nie miało być 2 z polaka i 4 słowniki?

Edytowane przez Bajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz słownik to używaj. Używanie polskich znaków też nie boli. A na crossie to normalne, że się często leży, więc się nie dziw, że ktoś leży co drugi dzień.

 

PS. A nie miało być 2 z polaka i 4 słowniki?

 

Dobrze napisałem mam 4 z j.polskiego i 2 słowniki ortograficzne. A nie czepiaj sie literówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powoli zaczynaja mnie rozpierda..c takie posty jak wyzej, temat jest o malym wypadku a wy pierdoli..e o analfabetyzmie, jeden kij jak kto pisze, wazne ze wogule pisze a to ze pieprznol pare bledow to trudno, tez nie pisze kropek nad "i" albo "z" i jakos wszyscy wiedzo o co chodzi, a jak ktos chce sobie nabic posty to niech zacznie nowy temat, a nie krytykuje innych.

 

 

pozdro.Paweł

 

Jak masz słownik to używaj. Używanie polskich znaków też nie boli. A na crossie to normalne, że się często leży, więc się nie dziw, że ktoś leży co drugi dzień.

 

PS. A nie miało być 2 z polaka i 4 słowniki?

 

Powidz mi co ty masz z pola? bo sadzac po twojej sygnaturce i ............(jak bym napisal to mam upomnienie) to mi wygladasz na czystego kujona, ja oczywiscie nic nie mam do kujonow.

 

A po drugie zacznijcie pisac na temat, albo nic nie piszcie, bo wkoncu mod.zamknie temat i tyle bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...