Skocz do zawartości

Problem z okleiną KTM EXCF !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Kropelka?? To chyba najgorsze rozwiazanie,plastik sie bialy zrobi i pozniej nigdy tego nie odkleisz zeby sladu nie bylo.

A probowales?? ja tak mam podklejona w paru miejscach i raz ze nie odchodzi a dwa nie ma bialych sladow a jak by byly to usuniesz je papierem siernym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem, należy umyć okleinę wodą z płynem do mycia naczyń ... nie dociskać ...poczekać aż zupełnie wyschnie następnie podnieść ją trochę i dosuszyć w miejscu gdzie już przylega do plastiku (zostanie tam trochę wody i brudu nawet po kilku dniach). Następnie podgrzać i docisnąć ... nie trzeba grzać mocno od spodu (tam gdzie klej) wystarczy od góry , ale bez pośpiechu i stosunkowo niską temperaturą (aby klej się nie zagotował bo straci swoje parametry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem, należy umyć okleinę wodą z płynem do mycia naczyń ... nie dociskać ...poczekać aż zupełnie wyschnie następnie podnieść ją trochę i dosuszyć w miejscu gdzie już przylega do plastiku (zostanie tam trochę wody i brudu nawet po kilku dniach). Następnie podgrzać i docisnąć ... nie trzeba grzać mocno od spodu (tam gdzie klej) wystarczy od góry , ale bez pośpiechu i stosunkowo niską temperaturą (aby klej się nie zagotował bo straci swoje parametry).

 

tak jest szefie :crossy:

właśnie idę majstrować z nim ciekawe czy moje dwie lewe dłonie dadzą sobie rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...