Skocz do zawartości

DEBRZNO 3-5.08.2007


samsung
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy zlot na jakim bylem, naprawde szzcuneczek dal organizatorow.

 

No moze jedna rzecz troche mi szkodzila, dotyczy pewnej grupy ludzi, ale o nich nie bede wspominal, bo strach... :buttrock: (i nie o Jawa Team chodzi - oni nadali zycia wszystkiemu :icon_eek:)

 

Zapraszam na strone, wrzucilem troche zdjec:

 

www.tomice.info

 

Jakby sie komus chcialo, to niech se kliknie w reklame :buttrock:

 

Pzdr i do nastepnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Zgodnie z obietnicą daną ludziom na Zlocie oraz dla własnej przyjemności możecie obejrzeć moje fotki ze Zlotu. Pomimo krótkiego pobytu uważam, że była to zarąbiasta impreza. Dopisali organizatorzy, dopisali goście i warunki. Bawiłem się dobrze, spotkałem znajomych i oby tak trzymać. A że są tacy z permanentnym ADHD - trudno, a gdzie ich nie ma? Czasem to dobrze, czasem źle i nikomu nie dogodzisz... Najważniejsze, że wszyscy, którzy wyjechali do Debrzna wrócili cali i zdrowi do domów.

Wiwat 'Płonące Wały'!

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) dotrzymałeś słowa i (...) pozdrowienia od Szamotulaków.

Cześć!

Bo u mnie, Misiek słowo cenniejsze od kasy :icon_mrgreen:

Dzięki za pozdrowienia, które odwzajemniam z całą serdecznością. Wiesz, na gorąco trudno było o integrację przy jakim browarze, ale co się odwlecze - mówią - to nie uciecze. Ja mam ogromną satysfakcję, że spotkałem Was, nawiązaliśmy kontakt, spotkałem innych znanych wcześniej lub zupełnie nieznanych. To napawa radością, że nasz motocyklowy światek nie jest nieporozumieniem. Jakbyście mieli imprezkę, to dawajcie znak, a przy nadmiarze wolnego czasu na pewno skoczę spędzić z Wami chwilę. Kontakt do mnie, w tym e-mail i telefon są w danych o mnie. BTW - na fotce stanowicie bardzo sympatyczną grupkę, co dopiero teraz dostrzegam. Muszę popatrzeć na nasze zdjęcia z majowego Pikniku w Pile, czy Was tam nie ma.

Ale moje zdjęcia czy wrażenia to pikuś, zobaczcie sobie zdjęcia tomice, do których link jest parę postów wyżej. Aż mi dech zaparło z wrażenia. Fotki oddają klimat i sprawiaja wrażenie, że w dalszym ciagu impreza trwa. To niesamowite!

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem moze sie zgadamy.

Może, może... A jak się spotkamy, to jak rozpoznamy, he? Po avatarach nie da rady, więc najlepiej byłoby okleić się czymś, albo obszyć (nie Esperalem). Może zrobilibyśmy projekt i jak ludzie, nie zwierzęta ponieślibyśmy swoje totemy rodowe na dumnie wypiętych piersiach? Nawet na moich sportowych "0" mogłoby to wyglądać bardzo komunikatywnie, a co dopiero u samsung :icon_twisted:

Ale poważnie; taki forumowy symbol mógłby być dobrym znakiem rozpoznawczym. Moje propozycje to stylizowana litera F lub napis Forum. Wzór użytkowy powstanie później...

I nie bądź taki skromny tomice! Należy ci się zasłużona pochwała za reportaż. Fakt, gdybyś zażył mniej piwa, może fotki byłyby jeszcze bardziej udane, a tak są tylko udane! Powinienem robić u ciebie za sztyfta :P

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, może... A jak się spotkamy, to jak rozpoznamy, he? Po avatarach nie da rady, więc najlepiej byłoby okleić się czymś, albo obszyć (nie Esperalem). Może zrobilibyśmy projekt i jak ludzie, nie zwierzęta ponieślibyśmy swoje totemy rodowe na dumnie wypiętych piersiach? Nawet na moich sportowych "0" mogłoby to wyglądać bardzo komunikatywnie, a co dopiero u samsung :)

Ale poważnie; taki forumowy symbol mógłby być dobrym znakiem rozpoznawczym. Moje propozycje to stylizowana litera F lub napis Forum. Wzór użytkowy powstanie później...

I nie bądź taki skromny tomice! Należy ci się zasłużona pochwała za reportaż. Fakt, gdybyś zażył mniej piwa, może fotki byłyby jeszcze bardziej udane, a tak są tylko udane! Powinienem robić u ciebie za sztyfta :crossy:

 

Hej

Są koszulki z logo forum i ksywką, widziałam nawet kogoś na którymś ze zlotów, oczywiście jak byłam w stanie jeszcze coś dojrzeć :biggrin: . Podobno było już kilka edycji koszulek, może będą kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie przesadzajcie co :biggrin:

 

 

 

Nastepnym razem moze sie zgadamy.

 

Ja pisałam spotkajmy się coś... ale echo było...

 

Może zrobilibyśmy projekt i jak ludzie, nie zwierzęta ponieślibyśmy swoje totemy rodowe na dumnie wypiętych piersiach? Nawet na moich sportowych "0" mogłoby to wyglądać bardzo komunikatywnie, a co dopiero u samsung :)

Ale poważnie; taki forumowy symbol mógłby być dobrym znakiem rozpoznawczym. Moje propozycje to stylizowana litera F lub napis Forum. Wzór użytkowy powstanie później...

I nie bądź taki skromny tomice! Należy ci się zasłużona pochwała za reportaż. Fakt, gdybyś zażył mniej piwa, może fotki byłyby jeszcze bardziej udane, a tak są tylko udane! Powinienem robić u ciebie za sztyfta :crossy:

 

Myślę ze to dobry pomysł, trzeba sobie sprawić koszulinki forumowe, bo tak troche dziwnie się czuję przedstawiając sie samsung... wole po imieniu ;)

 

EDIT: A może następna okazja to może być Borne? ktoś się wybiera?

 

http://forum.motocyklistow.pl/IV-MIEDZYNAR...YCH-t77522.html

Edytowane przez samsung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co kolego tak nakrytykowałeś ten zlot a teraz siedzisz cicho, odezwij sie i podejmij dyskusje a nie chowasz głowe w piasek.

 

Zgadzam sie z przedmówcami co do fotek, ktore zrobił Tomice - świetna jakość.

 

Co do spotkań forumowych na roznych zlotach i imprezach temat wielokrotnie przerabiany. Ogolne spotkania zazwyczaj nie wypalają. Pojedyncze osoby z forum poznaje sie po koszulach/kamizelkach/ albo po motocyklach jesli sie z je podpisu czy z avatara pamieta.

 

Samsung wrzucisz gdzies te fotki co masz albo wyślesz mi na e-maila - [email protected] ?

 

A w Bornym byłem co roku przez trzy ostatnie lata i naprawde polecam wszystkim ten zlot, nawet jak ktos nie jest wielkim pasjonatem militariów !!!!! Super klimat.

Dobrze ze dałaś linka i mi w tym roku o nim przypomniałaś, bo jesli nie bedzie innych planow to sie na pewno zjawie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie bądź taki skromny tomice! Należy ci się zasłużona pochwała za reportaż. Fakt, gdybyś zażył mniej piwa, może fotki byłyby jeszcze bardziej udane, a tak są tylko udane! Powinienem robić u ciebie za sztyfta :crossy:

 

Powiem Ci tak, ja na zlot jade sie dobrze bawic. Mysle ze fotki po alkoholu sa nawet lepsze niz na trzezwo - wiesz 4 wymiar i wogole :)

 

A tak na powaznie to zdjecia robie hobbystycznie i troche sie martwie zawsze o sprzet, tym bardziej jak czlowiek cos dziabnie, to uuu... rano pierwsze co zawsze szukam czy jest - to aparat :(

 

Mnie mozna rozpoznac, moj avatar to moj kask, tzn gogle sa na kasu - nie na oczach :) wole okulary, wiec mnie mozna rozpoznac, a poza tym Honda Shadow VT1100C - do zimy jeszcze bedzie w plomieniach.

 

P.S. Czy jest na forum kolezanka podchcodzaca pod waz, bo strasznie mi sie podoba.... fotka z jej udzialem :)

 

 

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...