Skocz do zawartości

Łancuch i zebatki do mbx


luki_91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Doradźcie czy to dobry wybór do mbx "łańcuch RK 420 M/116 bezoringowy wzmocniony'' cena 35,40 zębatka tylnia 38 cena 32,31 przednia 15 cena 11,60 i to wszystko z sklepu Larsson.Ile mniej więcej za taka cenę cały układ może wytrzymać kilometrów. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z larssona to zebatki beda JT pewno,

za czasow dt 50 bralem tam zebatki i po 3tys zuzycia nie bylo widac,

lancuch ze dwa razy naciagalem,ale nie wiem jaki bralem.

Kilka tysiecy powinienes na tym nawinac i nie ma co inwestowac w drozsze rzeczy moim zdaniem :flesje:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Doradźcie czy to dobry wybór do mbx "łańcuch RK 420 M/116 bezoringowy wzmocniony'' cena 35,40 zębatka tylnia 38 cena 32,31 przednia 15 cena 11,60 i to wszystko z sklepu Larsson.Ile mniej więcej za taka cenę cały układ może wytrzymać kilometrów. Pzdr

 

35 zł za łańcuch??? Ja więcej za łańcuch do roweru zapłaciłem :icon_twisted: Nie wiem czy tak tani napęd może długo pojeździć... Ja jak kupowałem cały napęd do swojej 50 to zapłaciłem chyba coś ok. 150zł.

Edytowane przez Wiertara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zebtatek normalna jednak ten lancuch jest troche niepokojacyza taka cene mozna kupic lancuch do wski. Zeby nie okazalo sie ze bedziesz musial co 100km napinac lancuch. Lepiej zainwestkj w cos lepszego bo naped to jeden z najwazniejszych podzespolow m motocyklu i odpowiada za twoje bezpieczenstwo co sie stanie jak peknie przy 80km/h i zablokuje kolo??? warto wziac pod uwage tez ten aspekt a nie tylko cene....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiertara jeśli nie masz nic do powiedzenia w temacie to sie poprostu nie udzielaj, luki_91 nie założył tematu aby dowiedzieć się ile dałeś za swój łańcuch.

 

Po prostu zaciekawiła mnie twoja wypowiedź o tym że RK jest dobre i tanie... Wydawało mi sie że to są jedne z droższych łańcuchów i dlatego podałem przykład ile zapłaciłem za o-ringowy łańcuch średniej klasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zaciekawiła mnie twoja wypowiedź o tym że RK jest dobre i tanie... Wydawało mi sie że to są jedne z droższych łańcuchów i dlatego podałem przykład ile zapłaciłem za o-ringowy łańcuch średniej klasy...

 

 

No to czytaj dokładnie posty, czy dla Ciebie 35zł to drogo za łańcuch ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zaciekawiła mnie twoja wypowiedź o tym że RK jest dobre i tanie... Wydawało mi sie że to są jedne z droższych łańcuchów i dlatego podałem przykład ile zapłaciłem za o-ringowy łańcuch średniej klasy...

 

przykro mi to mowic ale wyglada na to ze ci sie po prostu zle wydawalo.

 

ja mialem lancuch RKowski u siebie w mbxie, tyle ze nie byl on wzmacniany.

przejechalem 2tysiace na nim i nie bylo widac sladu zuzycia. zebatki tez z larssona. maszyna poszla w swiat, ale na pewno jeszcze na nim smiga nowy wlasciciel bo ze wszystkimi wymianami zglasza sie do mnie.

 

pzdr:)

 

ps. teraz kupowalem lancuch do NSki swojej i troche pozno sie zorientowalem ze w larssonie sa lancuchy tej firmy w tej cenie. z cala pewnoscia bym go wzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...