Skocz do zawartości

Co radzicie po ktm 350 i dwoch xt 600


Rekomendowane odpowiedzi

qpa wiem ze tt to nie xt bo jezdziłem na tt nie raz -fajne moto ale chce coś bardziej agresywnego -stąd drz chyba będzie dobrym wyborem,chociaz z drugiej strony zastanawiam sie czy taka ttra z rozruszniczkiem nie była by wystarczająca. ttr - lub suzi i nie moge sie zdecydowac!!Kwa jak baba w sklepie ktora widzi kolorowe szmatki sie zastanawiam ale jedno wiem-Napewno ma być lekkie ,mocne trwałe i tannie w eksploatacji,tylko 4 t. Zastanawia mnie jak wypada taka ttr 600 do takiej suzi drz tej słabszej wersji s waga i moc,awaryjność,obsługa itd -NO niezla ksiązka z tego wyszła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to 8 kg :)

 

ale zawias w ttr chyba lepszy niż w tej słabszej drz zresztą ttr-e z rozrusznikiem ma inne zawieszenia

 

jeszcze moment dodaj trochę większy

 

Nie jezdzilem ttr i mam takie pytanie. Ona ma gaznik z pompka przyspieszajaca?? Jak wyglada jej charakterystyka pracy?? Bo DRZ to w przeciwienstwie do mojej DR (stara i wytrzymala konstrukcja) im wyzej tym lepiej ciagnie mimo ze to 4t :icon_biggrin: POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ze jeśli brac suzi drz tto tylko wersje e bo lzejsza i mocniejsza a ma rozrusznik natomiast co do tej wersji- s to chyba ttr lepsza od niej. Co do SIKOR075 exc 450 racing-masakra ,ale powiem ci ze to by chyba było za mocne na amatora takiego jak ja. Jezdze juz lata,ale na xt kach ,tt-kach i ogolnie takie niby mocne motorki ale ciezkie.Dlatego nie chce zrobic od razu skoku na np ktm 520 czy 525 mimo ze sił mi nie brak i waze ponad 90kg ,ale trzeba juz miec umiejetnosci zeby dobrze wykorzystac mozliwosci moto.Dlatego mysle max od drz e albo jakiejs porządnej ttr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...