Skocz do zawartości

Jak Czarniecki do Poznania 2008 (PL-D-DK-D-PL)


J61
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zbyszek, nasza trójca ze Szczecina zamelduje się w czwartek koło 13-14 jak będziesz dojeżdźał to napisz sms-a (schłodzimy piwko). Do mnie tylko sms-a bo mam służbowy i połączenia będą przekierowane na mojego zastępcę. 661-987-162 - Jedynkarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Wam udanego rajdu. Mimo, że gościłem i rozmawiałem u siebie ks. Jana Zalewskiego, to dałem ciała i wymiękłem. Może innym razem, w inną stronę, przy innej okazji. Teraz postaram się Wam towarzyszyć w drodze do Cz-wy, choć i to nie pewne, bo praca. Pozdrawiam i będę śledził temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helou Chłopaki!

 

Jak już pisałem wczesniej razem z ekipą (12) dojedziemy w piętek wieczorkiem, myślę, że koło 20.00 powinniśmy być w Pelplinie. Mój telefon 606 962 231, wasze już zapisałem.

 

rrrrany.... już mnie nosi... a jeszcze dwa dni w robocie... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helou Chłopaki!

 

Jak już pisałem wczesniej razem z ekipą (12) dojedziemy w piętek wieczorkiem, myślę, że koło 20.00 powinniśmy być w Pelplinie. Mój telefon 606 962 231, wasze już zapisałem.

 

rrrrany.... już mnie nosi... a jeszcze dwa dni w robocie... ;)

 

Dojadę do Międzyrzecza w piątek :flesje: i dalej już z rajdem do końca :icon_evil: do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

siemka, byłem na powitaniu motocyklistów podczas Rajdu Katyńskiego w Pelplinie i wiem ze tvp było tam z kamerą, ale nie zdąrzyłem nas oglądnąć w panoramie, wiec przeszukałem połowe internetu w poszukiwaniu tego filmiku, ale jakos nieznalazłem, wie moze ktos na jakiej stronie zamieszczona jest relacja tvp ze zlotu w pelplinie ?

 

 

ps. może ktoś mnie widział ? byłem przed katedrą powitać was na moim derbi :icon_mrgreen:

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróż była reweleacyjna, reportaż ma się ukazać w TVP po 15.06, ale kiedy i w kórym dokładnie programie będzie informacja na stronie rajdkatynski.net

 

Podróż była reweleacyjna, reportaż ma się ukazać w TVP po 15.06, ale kiedy i w kórym dokładnie programie będzie informacja na stronie rajdkatynski.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Zbychu! Szczecin Cię pozdrawia :flesje: Wrzuć kilka zdjęć. Ja postaram się jutro też wrzucić.

 

Najokrutniejszy po takim wspaniałym rajdzie jest powrót do pracy. Było naprawdę wspaniale, i to nie tylko wydarzenia jakie nam towarzyszyły ale przede wszystkim ludzie z którymi się to wszystko przeżyło. Na jednym z nabożeństw ks. Zalewski powiedział że ten wyjazd w taki czy inny sposób każdego z nas zmienił i nie pomylił się ani o włos. Zwłaszcza jeśli chodzi o nas (chłopaków ze Szczecina) którzy nie byli jeszcze na rajdzie katyńskim. Ale mili ludzie zachęcili nas i chyba to stanie się teraz naszym motocyklowym celem nr 1 do zrealizowania w przyszłym roku. A w tym zaliczymy chociaż połowę trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co Koledzy ze Szczecina !!! Rajd był fenomenalny !!! Ludzie wspaniali !!! Ks. Zalewski nie pomylił się, czuję, że ta wyprawa otworzyła mi oczy na wiele spraw i w kwestii moralnej i patriotycznej. Swoją drogą obeznanie Księdza z historią, opowieści, dbałość o szczegóły... normalnie rispekt !!!

 

Motorek się sprawdził, zatem myślę, że na Rajd Katyński śmignę już w tym roku. Jeżeli organizacja będzie taka jak teraz to warto pojechać pod każdym w względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym chcial jechac na taką podróz, ale moj motor i ogolne warunki (jak narazie) niepozwalają mi na to, ale kto wie, moze kiedys sie spotkamy chłopaki :D

 

fajnymi maszynkami tam zajechaliscie, szczegolnie podobal mi sie ten złoty goldwing, potem na stadionie nibylem, ale jezdzilem koło niego z moim kumplem ktory jechal na simsonku, napewno mnie widzieliscie :lalag:

w jakiejs gazecie wyczytałem ze było 300motorów, ale z tego co ja zauwazylem (na oko) to bylo z 80 ... ile wkoncu tam was było ?

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno powiedzieć ilu nas było bo ciągle ktoś się dołączał. Myślę że 80-100 a w Łodzi powitali nas łódzcy bikerzy i efektowny przejazd przez Łódź liczył około 150 motocykli. Nasze szczecińskie trio też miało w planach rajd katyński w przyszłym roku, ale już po pierwszej nocy po powrocie zgodnie postanowiliśmy jechać w tym roku....chyba nie myśleliście że puścimy Was samych? Jeszcze by się Wam coś stało hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w Pniewach i w Poznaniu. Było jakieś 150-200 motocykli. Przejmujące nabożeństwo w sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej. Dobrze było przygotowanie spotkanie w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych, natomiast Miasto Poznań położyło sprawę poprzez fatalną lokalizacje spotkania przy stadionie Olimpii. Ominięto także przejazd motocyklistów przez miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...