Skocz do zawartości

silnik nie chce zapalić hornet 900


tamigo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem ze swoim hornetem 900. dzisiaj bylem w serwisie hondy i dorabialem kluczyk to stacyjki razem z immoblajzerem. kluczyk dorobili dokodowali i spokojnie wrocilem do domu. wieczorem kiedy chcialem go odpalic honda strzeliła focha. silnik normalnie kręci kontrolka od immobilajzera HISS gasnie , od wtrysku tez ale silnik nie chce zapalic. czy ktos wie co to moze byc. ostatnim razem jak probowalem go odpalic zauwazylem ze po wlozeniu kluczyka do stacyjki i przekreceniu w pozycje zaplonu wszystkie kontrolki gasna ale po kilku probach odpalania miga kontrolka od wtrysku"FI" -raz dlugo i 8 razy szybko. czy ktos wie co to moze byc? moze skopali cos podczas dostrajania nowego klluczyka ale wtedy nie zapalila by od razu a tak do wieczora wszystko bylo ok. myslalem ze to moze wina tego ze jezdzilem dlugo na rezerwie ale przywiozlem benzyne w kanistrze dolalem i jest to samo(no chyba ze sie cos zapowietrzylo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj w serwisówce oznaczenia kodu, który przesyła ci hondzia za pomocą błysków diody. A może masz po prostu wyłącznik awaryjny (ten czerwony z prawej) na off, bo w mojej cebul jak jest na off to rozrusznik kręci ale silnik nie zapali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak jest na off to nie kreci. a gdzie znajde owe serwisówki.

 

z tym rozpietym kablem moze byc niestety prawda. bo chcialem dzisiaj poukładac kable pod siedzeniem i wszystkimi poruszalem a takze samym komputerem. prosze o podpowiedz gdzie znajde owy przewód od tego czujnika skad dokad idzie?

pozdrawiam i dzieki za szybkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...