Skocz do zawartości

Tychy - Paprocany


Miłek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli chodzi o miejsce na moto to:

1. jest jeden glowny placyk na ktorym ludzie trzymaja sprzety

2. jak tam nie ma miejsca to jest kilka mniejszych placykow

3. obok namiotow

 

To jest "masowa impreza" tak wiec ludzi ok 15-20tys. na miejscu.

 

Nie traktujcie tej imprezy jako standardowego zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wa lata temu kilka razy jakis niezbyt trzezwy uczystnik wywrócił mi sprzeta...

 

Czyżbyś mówił o mnie :>

 

W tym roku trochę przegięli z ceną (38/45), czyli drugie tyle co waha będzie mnie kosztować :cool: ale mam nadzieje że uda sie pojechać ( choć to pewnie jak zwykle okaże sie na dzień-dwa przed)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

pomimo deszczu wczorajszy koncert TSA był świetny

festiwal z roku na rok się rozrasta no i oczywiście przybywa motocykli, parking (zamknięty) w nowym miejscu okazał się za ciasny

pozdrawiam Art.

 

ps. może dzisiaj padać nie będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie jednak nie udalo pojechac :icon_mrgreen: :buttrock: :icon_razz: Napiszcie przynajmniej czy mam czego zalowac, moze wrzuccie jakies zdjecia

 

Zdjęć niestety nie mam, byłem pod sceną tylko na TSA - specjalnie dla nich się tam wybrałem. Koncert był jednym z najznakomitszych w moim życiu - mimo deszczu. Polatałem sobie na tłumie, poskakałem, piłem wódkę z gwinta nieznajomymi dziewczynami pod ich ręcznikiem... znakomicie :buttrock:. Grali dosyć długo, chyba 2 bisy były. Motorek mi się nie zmieścił na terenie, parkowałem już na parkingu przed wejściem. Ponoć TSA jest tam co rok, oczywiście na następnych paprocanach jestem na mur beton. A godzina jazdy w deszczu po autostradzie podczas powrotu do Wrocławia uświadomiła mi, że skóra jest jednak przemakalna :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...