Skocz do zawartości

Modul do ns1


pollo155
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam znalazlem starego posta na forum o sportowym module do ns1 a mianowicie CDI Daytona. Wie moze gdzie to kupic bo szukalem i niemoge znalesc a ktos pisale ze spodkal sie do ns1. Mam jeszcze jedno pytanie czy ma ktos to załozone i jak poprawily sie osiagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha a wiesz moze czy ktos ma taki modul nasprzedaz pisac na gg jak ktos ma 2755975

a wlasnie sie zastanawialem nad nowym tlokiem i cylindrem do mojej ns1 (100ccm) jest ze 59 koron na ebay.eu tylko ze niemma kasy i musze poczekac :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja posiadałem moduł CDI Daytona Racing i fakt faktem że często wymieniałiśmy się z nim z magnetem bo tak podobała mu sie jazda na nim ogólnie motocykl zyskiwał na nim lepszego kopa i to juz od samego dołu a nie tak jak jest to przy ns1 dopiero przy 10tys obr. silnik był bardziej elastyczny i rozkrecał wyzsze obroty niż na orginale a poza tym znaczniej lepiej reagował na gaz. Ogólnie same plusy jedyny minus to dostępność bo to jest biały kruk dostępność praktycznie zerowa.

A jeśli chodzi o orginałne moduły to możesz spokojne zakładam od mb mt mbx mtx nsr bo silnik na nich też dobrze pracuje tylko tracisz górny zakres obrotów na rzecz dołu bo tesotowaliśmy to z magnetem i teraz śmiga na takim module. Jest tylko jeden problem bo są inne kostki i trzeb będzie gdzieś dostać kostke ja swoją dałem magneto i do dzis wisi mi za nią browara... chociaż już może nie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja posiadałem moduł CDI Daytona Racing i fakt faktem że często wymieniałiśmy się z nim z magnetem bo tak podobała mu sie jazda na nim ogólnie motocykl zyskiwał na nim lepszego kopa i to juz od samego dołu a nie tak jak jest to przy ns1 dopiero przy 10tys obr. silnik był bardziej elastyczny i rozkrecał wyzsze obroty niż na orginale a poza tym znaczniej lepiej reagował na gaz. Ogólnie same plusy jedyny minus to dostępność bo to jest biały kruk dostępność praktycznie zerowa.

A jeśli chodzi o orginałne moduły to możesz spokojne zakładam od mb mt mbx mtx nsr bo silnik na nich też dobrze pracuje tylko tracisz górny zakres obrotów na rzecz dołu bo tesotowaliśmy to z magnetem i teraz śmiga na takim module. Jest tylko jeden problem bo są inne kostki i trzeb będzie gdzieś dostać kostke ja swoją dałem magneto i do dzis wisi mi za nią browara... chociaż już może nie...

 

Pozdrawiam

[/qu

pollo mam pytanie co to jest za tlok i cylinder za 59 koron !!! dobrze sprawdziles cene ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzien temu na ebay go widzielm jakis irlandczyk sprzedawal za 59 koron caly komplet tlok cylinder pierscienie i uszczelki, mial jeszcze do innych motorow tylko teraz niema a firmy niepamietam, ale spytam sie kumpla bo jakos podobnie jego okna sie zazywaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...