Skocz do zawartości

Gośc w szpitalu a ja mam drgawki


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za wasze posty.Pewnie pójde jednak do adwokata po porade prawną dowiedziec sie co i jak,znajoma powiedziała,że moge zmienic zeznania no ale z tym muszę czekac do rozprawy,wszystko przeczytałem jeszcze raz.I tak zrobie,trzeba walczyc o swoje.Dzieki za podtrzymanie na duchu.

 

W końcu rozsądne postanowienie !

Jeszcze raz powtarzam: Jestem prawnikiem i według mnie nie bedziesz odpowiadał karnie za ten czyn pod warunkiem ze nie dasz sie wkręcić Policji i Prokuraturze w dobrowolne poddanie się karze. Idź do adwokata i po sprawie...

Ps. Później będzie za późno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze troche podniose na duchu....jest szansa!!!!

 

1.5 roku temu zabrali mi prawko za jade po pijaku....malutko mi sie norme przekroczylo ale cóż...wystarczylo zeby przed sadem sie znaleźć.... tez musialem nawysluchwiac sie od policji...taki los pijanych kierowcow...ale tu uwaga!!! sad mnie uniewinnil!!!! trwalo to 4 misiace i wyrok prawomocny uniewinniajacy...sam nie wiem dlaczego..ale papiery przyslali ze "niewinny" <nie bylem na rozprawie wiec uzasadnienia nie znam>

stary jest szansa nie lam sie!!!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprawa w sądzie to nie tak prędko

 

Ja 17.04 wypadek miałem i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnego listu z sądu.

 

Moją sprawe narazie prowadzą kryminalni, powiedzieli mi że mam czekać na list.

 

Więc... czekam juz 3 miesiąc

Edytowane przez olorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Własnie czekam na rozprawe o ile sie odbędzie tak jak napisał poprzednik może to byc tydzień a może nawet trzy miesiące .Poradziłem sie paru osób,pare telefonów.Jutro pisze list,podanie do prokuratury o wyłączenie mi z wyroku kat.B. Jak dojdzie do rozprawy to będe sie tłumaczył,przynajmniej będe prubował.Dzięki za zainteresowanie :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Własnie czekam na rozprawe o ile sie odbędzie tak jak napisał poprzednik może to byc tydzień a może nawet trzy miesiące .Poradziłem sie paru osób,pare telefonów.Jutro pisze list,podanie do prokuratury o wyłączenie mi z wyroku kat.B. Jak dojdzie do rozprawy to będe sie tłumaczył,przynajmniej będe prubował.Dzięki za zainteresowanie :smile: Pozdrawiam.

 

michlasz nie chcę Cie obrażać, ale jak czytam Twoje posty (z wyłączeniem pierwszego w tym temacie) to mam wrażenie że jesteś "miękkim chu..m robiony".!

Kto Ci doradza? Czy słyszałeś kiedyś o negocjacjach?

Przecież jeśli wystartujesz z tym aby oszczędzili Ci prawko "B" to potwierdzasz, że jesteś winny i tylko prosisz żeby sąd miał litość....

 

Napiszę to jeszcze raz:

 

1. Popełełnienie przestępstwa - zło mniejszego kalibru (prowadzenia moto pod wpływem) w celu ratowania życia lódzkiego - dobro najwyzsze (stan wyższej konieczności)

 

2. Jako motocyklista znajacy setki nieszczęśliwych wypadków, byłeś w szoku i w stanie chwilowej niepoczytalności wsiadłeś na motor, oprzytomniałeś z tego letargu dopiero w momęcie kiedy udzieliłeś pierwszej poomocy.

 

3. Jako jedyna osoba, nie zważając na konsekwencje swojego czynu ratowałeś życie lódzkie.

 

Według mnie przeciętny adwokat po przytoczeniu tych argumentów wybroni Cię przed utrtą prawa jazdy i kary za prowadzenie po spożyciu.

 

PS. Na razie sprawa jest (z tego co piszesz) w prokuraturze i to prokurator zadecyduje czy trafi do sądu.

W sądzie może być za późno.

 

Ale to w końcu Twoja brocha co zrobisz....

Edytowane przez Lemon

Człowiek wolny idzie do nieba taką drogą, jaka mu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...