Skocz do zawartości

Pochwale się, a co ...


WLD_Wlodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj stałem się sżczęśliwym posiadaczem Peugeota XP6 2005r z silnikiem Miranelli Am6.... :P

dałem za niego 3150zł, jednak trzeba zmienić przednią lampę(jest założona a'la ufo... :icon_evil: ), w tylnej nie ma klosza, brakuje kierunkowskazów z przodu i przydało by się pomalować plastiki.

Peżocik :icon_mrgreen: jest bardzo zwinny...Jak narazie osiągnąłem 75km/h na odcinku 500m, nie mam się gdzie rozpędzić...

Fotki niebawem..,

 

Ps. znacie jakieś dobre sklepy internetowe gdzie mógłbym kupić przednią lampę, kierunkowskazy, lusterka itp>?? :icon_mrgreen:

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki:

http://bikepics.com/members/wlodi999/

 

Ogólnie opłacało się, ale trzeba w niego włożyć jeszcze troche kasy na kilka dodatków m.in. Handbary itp...

 

Poszukuje lampy do niego. Powinna pasować od DT 50. Ktoś nie wie gdzie ją kupić??

Jaki polecacie sklep internetowy żeby kupić handbary, kierunkowskazy i tylną lampe??

 

Zapomniałem dodać że tego Peugeota kupiłem od brata Mistrza Polski w Trialu Bartosza Fretta (w latach 2001-2003

Szkoda że aparatu nie wziąłem :D

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje sprzeta,za taka kase ten rok sie na pewno oplacal nawet mimo pewnych brakow. Bedziesz sprzedawal to uzupelnij braki i sprzedaj drozej,bo chyba troche wiecej jest warty ;)

 

Pozdro

Nie myśle o sprzedaży bo podejrzewam że lepszego sprzętu z 50tek już nie ma :)

 

Jaki polecacie sklep internetowy aby kupić przednią lampę, kierunkowskazy, lusterka itp>?? icon_mrgreen.gif

 

PS. Jechałem ok 85-90km/h z kumplem :lapad:

 

Edit:

Nowe fotki:

http://bikepics.com/members/wlodi999/05xpsenduro/

 

Od godziny 9.00 do 11.00 przejechałem 30kilometrów :D

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzilo mi o to,ze masz go od razu sprzedawac - tylko jak kiedys bedziesz to z tego moze nawet na plusie bedziesz :bigrazz:

 

Pozdro

A...no chyba że tak...

Czy ktoś kupował coś w sklepie http://www.moto-akcesoria.pl/ :bigrazz:

Mam zamiar tam kupić kierunki,handbary i jeszcze kilka małych drobiazgów

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! naprawde zacna maszynka, coś ala senda, lampa taka jak do detetek i send albo bardzo podobna - polisporcik jakiś jest, myślę że by pasował, kierunki jakieś na gumowych ramieniach i handbary ufo/acerbis raczej polecam takie co jeszcze wpinasz do manetek :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! naprawde zacna maszynka, coś ala senda, lampa taka jak do detetek i send albo bardzo podobna - polisporcik jakiś jest, myślę że by pasował, kierunki jakieś na gumowych ramieniach i handbary ufo/acerbis raczej polecam takie co jeszcze wpinasz do manetek :icon_biggrin:

Mam już taką upatrzoną:

http://moto.allegro.pl/item207573567_owiew...dual_od_ss.html

 

Ogólnie myśle tego Peugeota wzorować na KTMie, czyli barwy, lampy itp...

 

Pytanko:

Moja XP6 wyraźnie słabnie jak wyłącze ssanie(w górnej partii obrotów przerywa, nie chce iść itp...), ale jak włącze ssanie to jest wszystko ok. Efektem tego jest to że jeżdże cały czas na ssaniu...Czy wtedy wzrasta zużycie paliwa??

 

Wstyd się przyznać, ale przejechałem 40-50 kilometrów i spaliło mi pół baku benzyny(2-3litry)...

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...