Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic niedobrego z silnikiem sie nie dzieje.Kolega jeździ na pustych wydechach już 6 czy 7 lat.Moto ma nalatane ponad 50tyś km i chodzi ok.A rury szukaj na Allegro,może trafisz jakieś używki w dobrym stanie.Nowe to jednak koszt duży.

a jak byś mógł koleszko powiedzieć gdzie szukać nowych co by na nie popatrzeć i poruwnać cenowo z tymi zallegro to byłbym ci wdzięczny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mały przykład z Cobry http://www.cobrausa.com/exhaust_compare.ph...d=4&model_id=34 .Kolega ma VZ800 z takim wydechem do sprzedania. http://www.allegro.pl/item526921517_suzuki...r_maszynka.html .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Marauder ma tłumiki Silvertail ( z takimi go kupiłem) - mnie się podobają.

Można takie dostać na www.tlumiki.pl za 1800

 

Zalaczam link do sklepu gdzie możesz porównać ceny markowych http://www.ronayers.com/link/link.cfm?topsecid=1&subsecid=1

 

dla porównania Vans&Hines 346$ (bez podatku)+koszt przesyłki a u nas prawie 2500 zł

 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu, po kilku w miarę ciepłych dniach wymieniłem wszystkie "płyny ustrojowe" nasmarowałem łańcuch, przesmarowałem wszystko co się da w nadziei na pierwszą przejażdżkę i...spadło u nas prawie 20 cm śniegu!! :evil: Już dosyć tej zimy!!

Rozpocząłem również na poważnie prace projektowe gmoli (pisałem o tym chwilkę temu) - efektem się podzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Marauder ma tłumiki Silvertail ( z takimi go kupiłem) - mnie się podobają.

Można takie dostać na www.tlumiki.pl za 1800

 

Zalaczam link do sklepu gdzie możesz porównać ceny markowych http://www.ronayers.com/link/link.cfm?topsecid=1&subsecid=1

 

dla porównania Vans&Hines 346$ (bez podatku)+koszt przesyłki a u nas prawie 2500 zł

Pozdrowienia

a co byś powiedział na temat tłumników uniwersalnych znalazłem w internecie do wszystkich rodzajów choperów z redukcjami na każdą średnicę za 200zł 1 szt oczywiście puste wydechy (nowe)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie VZ800 i tłumików - mam takie pytanie - prośbę o radę:

 

mam fabryczne tłumi z fabrycznymi blachami zabezpieczającymi przed przypaleniem sobie nóg - problem jest tej natury że te blachy nawet przy konkretnym dokręceniu dość głośno hałasują - macie na to jakaś radę? jakiś materiał który można dać pomiędzy rury wydechów a uchwyty tych osłon?

 

 

Odnośnie VZ800 i tłumików - mam takie pytanie - prośbę o radę:

 

mam fabryczne tłumi z fabrycznymi blachami zabezpieczającymi przed przypaleniem sobie nóg - problem jest tej natury że te blachy nawet przy konkretnym dokręceniu dość głośno hałasują - macie na to jakaś radę? jakiś materiał który można dać pomiędzy rury wydechów a uchwyty tych osłon?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tłumików i osłon - poprzedni właściciel mojego Maraudera pospawał te osłony pewnie były za glośne.

 

Odnośnie uruchamiania zimnego silnika - to mój też ma taką właściwość, że gaśnie jak jet zimny. Jak się trochę rozgrzeje to już pracuje równo. Przyjąłem że ten typ tak ma ( nie gazuję zimnego tylko czekam aż się rozgrzeje)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tłumików i osłon - poprzedni właściciel mojego Maraudera pospawał te osłony pewnie były za glośne.

 

Odnośnie uruchamiania zimnego silnika - to mój też ma taką właściwość, że gaśnie jak jet zimny. Jak się trochę rozgrzeje to już pracuje równo. Przyjąłem że ten typ tak ma ( nie gazuję zimnego tylko czekam aż się rozgrzeje)

 

Pozdrowienia

 

U mnie jest podobnie - muszę poczekać aż się rozgrzeje i wtedy jest wszystko ok. A już się troszkę martwiłem, że tylko moja marudka tak ma :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie - muszę poczekać aż się rozgrzeje i wtedy jest wszystko ok. A już się troszkę

 

U mnie jest podobnie - muszę poczekać aż się rozgrzeje i wtedy jest wszystko ok. A już się troszkę

 

Chyba wszystkie marudy tak mają, u mnie trwa to ok jednej minuty po czym wszystko wraca do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój maluch tez gaśnie jak jest zimny i za szybko ssanie spuszczę, fiesta też. Honda vt 500 też Virago to samo, i Marauder też... myślę że to taka po prostu uniwersalna cecha gaźnikowców. Do tego jest zimno teraz i to musi dłużej potrwać zanim się rozgrzeje:) Przypominam wszystkim zimującym swoje maszynki w garażu że odpalanie co jakiś czas (np co 2 tyg) to dobra rzecz. ale ma tez swoja wadę, Świece maja swoja temperaturę samoczyszczenia, której jeśli nie osiągną, zasyfia sie. Może to doprowadzić w krańcowych sytuacjach do uszkodzenia świecy i przez to może też gasnąć. Świece można przetrzeć szczotka druciana Delikatnie lub wymienić. No albo mała przejażdżka by przepalić świeczki:)

 

Zimo Zimo pójdź że ty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest jeszcze zima jak by nie było i nie ma co oczekiwać ze po wyłączeniu ssania po małej chwili moto będzie cykało jak w lato przy 20 stopniach celsiusza. Dzisiaj przez pięć minut spadło u mnie więcej śniegu niż przez cały styczeń :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego "mototrep", czytam ze dostałeś już instrukcję obsługi(myślę że po polsku), a jeżeli chcesz to mogę Ci wysłać także Manual, z tym że po angielsku. Jest dużo zdjęć, a jak nie znasz języka albionu, to są programy tłumaczące. Witam kolegów po przerwie zimowej. [email protected] Na sobotę u nas ma być 10-12 stopni i słoneczko. Oj będzie :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...