Skocz do zawartości

Kamera na baku


olorol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

olorol czy Ty nie jesteś za mądry :)

Ja mam lepszy pomysł - robimy zrzutkę na ten statyw dla mnie, ja go przetestuję i powiem czy jest dobry :biggrin: :icon_razz:

 

 

 

Noooo co ? :P

 

Jak tak patrze jakie fury macie to .. moge pomarzyć.

 

 

eee z tym żeby było to dla ceibie to kiepski pomysł :biggrin:

 

Ja jestem autorem tematu także.. jutro podam numer konta gdzie należy wpłacać pieniądze na eksperyment :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może spróbuj doczepić jakiś kawałek gąbki na otworek od mikrofonu, tak jak jest w mikrofonach i większych kamerach, żeby wiatr nie zakłócał dźwięku.

Ja przyklejałem watę na mikrofon i dźwięk wychodził całkiem ok.

A te statywy z Allegro to raczej będą za krótkie jak na warunki motocyklowe. Poza zegarami chyba nic nie będzie widać.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę cośśś powiedzieć

 

Dobrze sobie takie cośś na głowie zamontować........ :lapad:

 

eeeeeeee znaczy się na kasku... tylko ,że trza zrobić dziure w kasku , niestety.

Widziałem taki patent u pewnej pary na moto..

Wyglądało......................... :wink: dziwnie... ale potem jak zoabczyłem foty z aparatu to zminiłem zdanie na temat funkcjonalności..

 

Kolo miał na kasku . zamontowany aparat cyfrowy , a panna , z ,,pilota" pstrykała foty . Oczywiście podglad był na ustawianym monitorku...

 

Bardzooo fajne foty .. i patent spoko.. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najlepiej będzie chyba w taki sposób :

 

Dajesz na bak kask, mocujesz go za pomocą siatki i kamere wkładasz DO kasku. Nic nie psujesz, tylko ustawiasz wewnątrz kasku jak Ci sie podoba.

 

Można wypchać kask jakimiś gąbkami lub czymś innym.

 

Spróbuje zrobić w ten sposób :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz na bak kask, mocujesz go za pomocą siatki i kamere wkładasz DO kasku. Nic nie psujesz, tylko ustawiasz wewnątrz kasku jak Ci sie podoba.

 

Można wypchać kask jakimiś gąbkami lub czymś innym.

 

Spróbuje zrobić w ten sposób :biggrin:

Spróbuj...

Może wyjdzie z tego coś ciekawego, więc wtedy od razu dawaj fotki i filmik :lalag:

Ja też mam jeden sposób na zamocowanie aparatu, ale powiem co i jak jak uda mi się tego dokonać :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorry że podbijam temat - ale zastanawiam się na ile jest sens nagrywania całości jazdy i zgłaszania na Policję totalnie hamskiego zachowania innych kierowców na drodze, związanego z zagrożeniem bezpieczeństwa połączonego z przekazaniem nagrania.

 

Czy nagranie jest na tyle dobre że widać rejestrację samochodów przed moto?

Czy Ktoś ma doświadczenia z takimi zgłoszeniami? Jak były przyjęte? Z jakimi efektami?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że podbijam temat - ale zastanawiam się na ile jest sens nagrywania całości jazdy i zgłaszania na Policję totalnie hamskiego zachowania innych kierowców na drodze, związanego z zagrożeniem bezpieczeństwa połączonego z przekazaniem nagrania.

Też się nad czymś takim ostatnio zastanawiałem. I myślę, że mogliby użyć takiego nagrania jako dowód, jeśli nie byłoby problemów z identyfikacją kierowcy łamiącego przepisy.

Z tym, że trzeba pamiętać żeby powycinać mocniejsze kawałki z własną jazdą, żeby samemu na siebie bata nie ukręcić :)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy nagranie jest na tyle dobre że widać rejestrację samochodów przed moto?

 

 

Pozdrawiam

Napewno sie da.. tylko wiesz, trzeba mieć raczej lepszy sprzęt.

 

Jeżeli masz czas i ochotę to wybierz sie na niedzielną przejażdżke po mieście i zrób porządek filmując wszystko :icon_eek:

 

Pamiętaj żeby jechać przepisowo, bo i tobie mandat wlepią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz czas i ochotę to wybierz sie na niedzielną przejażdżke po mieście i zrób porządek filmując wszystko

Pamiętaj żeby jechać przepisowo, bo i tobie mandat wlepią :)

 

Tak apropo, do tej pory czegos takiego nie robilem, dwa razy uzylem kamery do postraszenia "kulturalnych" kierowcow. Raz na autostradzie kiedy to jakis handlarz " ( z dalekiego lub moze bliskiego wschodu ) siedzial przy 130 km/h na miom ogonie w odleglosci az 2 metrow, he, he szybko jednak zwiekszyl odleglosc do troche bezpieczniejszej.

 

P.S. jestem tolerancyjny ale odstep na autostradzie rzecz bardziej niz swiata.

 

:icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj żeby jechać przepisowo, bo i tobie mandat wlepią

Tak z ciekawosci..

A jakby byl jakis wypadek z naszym udzialem i mielibysmy kamere na baku to policja moze ją zarekwirowac bez naszej zgody jako dowod w sprawie??

Edytowane przez Witt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci..

A jakby byl jakis wypadek z naszym udzialem i mielibysmy kamere na baku to policja moze ją zarekwirowac bez naszej zgody jako dowod w sprawie??

a dlaczego masz sie nie zgadzać ?

 

Kamera to najdokładniejszy świadek wydarzeń.

 

Mysle, że policja zatrzymałaby kamere jako dowód rzeczowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...