Skocz do zawartości

Od jakich moto zaczynaliście?


czaki38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mój pierwszy to Junak z wysoką kierownicą i odręcznym malowaniem napisu steellover ;), miałem 15 lat i nie miałem prawa jazdy, potem było Suzuki GS400 z 1977. Był rok 89 i nie było żadnych części. Sprzedałem i kupiłem K750 z koszem i to było super. Potem Składałem WLA, trwało to wieki. Skończyłem przejechałem się ze trzy razy i sprzedałem. Teraz HD road king z 1998 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1996 - nadal mam - WSK 125 M06B3 z 1971 - od nowości w rękach mojego taty.

1997 - 2003 - CBR 600F1 z 1987 - fantastyczny łatwy w prowadzeniu ale niewygodna kanapa

1999 - nadal mam - WSK 125 M06B3 z 1974 - na chodzie, kompletna.

2009 - nadal mam - CBR 600F2 - zdecydowanie wygodniejsza kanapa niż w F1, poręczny motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:)...Witam...krótkie, motocyklowe CV... :)

 

1974 - 1979 motorower Komar, później Romet

1982 - prawo jazdy ,WSK 175 Kobuz

1987 - do tej pory od nowości Jawa 350 ts, miałem kiedyś kupić japonię ale mi przeszło, obecnie jeżdżąc na tym moto wywołuję uśmiech młodszej braci motocyklowej, a u starszego pokolenia dwukółek zdziwienie że to jeszcze jeżdzi i ma czarne tablice...gdy jednak kupię jakiegoś ,,żółtka,, to i tak Jawencja zostanie w rodzinie - z niewielkimi przygodami ale zawsze dowoziła mnie do celu i za to go cenię...szerokiej i bezpiecznej drogi....Krzysiek

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...