Skocz do zawartości

Kobieta na Enduro to jest to!:-)


Rekomendowane odpowiedzi

Hm to ja sie podlacze do tematu, jesli pozwolicie. Wlasnie tak sie nosze z zamiarem - na okres jesien zima wiosna - zakupu jakiegos enduro/crossa i praktykowania w podwarszawskich lasach i polach techniki. Nie ma jak nauka;]

 

I pytania

 

- do jakich warunkow da sie jezdzic po tych bezdrozach? - moze kogos to ubawi;P ale nie jezdzilam nigdy terenowym, to nie wiem

- co myslicie o kmx 125? nie chce czegos za duzego:/ - wystarczy mi moja smoczyca, z ktora sie normalnie mocuje chwilami przy nawrotkach :icon_mrgreen:

- odnosnie sekcji damskiej ;] w okolicach wawy - rozumiem, ze to juz poziom mocno zaawansowany. a czy orientujecie sie moze, czy jest cos takiego dla poczatkujacych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm to ja sie podlacze do tematu, jesli pozwolicie. Wlasnie tak sie nosze z zamiarem - na okres jesien zima wiosna - zakupu jakiegos enduro/crossa i praktykowania w podwarszawskich lasach i polach techniki. Nie ma jak nauka;]

 

I pytania

 

- do jakich warunkow da sie jezdzic po tych bezdrozach? - moze kogos to ubawi;P ale nie jezdzilam nigdy terenowym, to nie wiem

- co myslicie o kmx 125? nie chce czegos za duzego:/ - wystarczy mi moja smoczyca, z ktora sie normalnie mocuje chwilami przy nawrotkach :crossy:

- odnosnie sekcji damskiej ;] w okolicach wawy - rozumiem, ze to juz poziom mocno zaawansowany. a czy orientujecie sie moze, czy jest cos takiego dla poczatkujacych?

 

 

:buttrock: oj kupuj Krolick kupj!

i ćwicz technikę z nami :cool:

 

ad 1.

jeżdzi się generalnie do wytrzymałości materiału (ludzkiego..), czyli ile kto da radę. Ostatnie zimy są mroźne ale mało śnieżne, więc brykanie odbywa się na kuleczkę (1000 warstw ciuchów i zero ruchów :bigrazz: ).

Jak masz kolce - brykasz po śniegu bez problemów. Jak mieszkasz blisko fajnej łączki - brykasz nawet bez nich (grzechem byłoby nie spróbować nie? :wink: )

Jak będziesz chciała podpowiemy ci coś-niecoś w sprawie babskich ciuchów na zimowe/jesienne/wiosenne i letnie enduro (jak wiadomo dziewczynki są zupełnie inne.. ;) )

 

ad2 i 3

z różnych względów warto się przejechac na różnych motorkach zanim się coś wybierze - zależy od umiejętności, sprawności fizycznej, budowy ciała i wielu innych rzeczty - w tym ofc od planów i wizji na swoje brykanie

nie chcę się rozpisywać bo takich tematów na forum jest zatrzęsienie :lapad:

Wpadnij do nas na terning - mamy kilka różnych bardziej i mniej DZIEWCZYŃSKICH motorków - to sobie wyrobisz jakieś pojęcie o tym co cię kręci :biggrin:

 

A treningi są dostosowane do umiejetności trenującego - mamy kilka początkujących dziewczynek i aż miło popatrzeć jak teraz śmigają (technicznie ofc!)

 

Jeździmy np w ten weekend od +/- 9.30 do zmroku - jakbyś była zainteresowana pisz na prv - zdzwonimy się, podam ci namiary i takie tam :cool:

pozdro

Edytowane przez ucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy kilka różnych bardziej i mniej DZIEWCZYŃSKICH motorków - to sobie wyrobisz jakieś pojęcie o tym co cię kręci :crossy:

 

 

... a na czym śmigacie?

Ja się poważnie zastanawiam czy oby moja padaka nie jest dla mnie trochę za ciężka i nie krępuje mi zbytnio ruchów... :buttrock:

 

:icon_question:

 

P.S. I tak oto , w prosty i kulturalny sposób "założył" się dział damski na forum :icon_question:

Edytowane przez Oriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a na czym śmigacie?

Ja się poważnie zastanawiam czy oby moja padaka nie jest dla mnie trochę za ciężka i nie krępuje mi zbytnio ruchów... :wink:

 

:crossy:

 

P.S. I tak oto , w prosty i kulturalny sposób "założył" się dział damski na forum :bigrazz:

 

 

o! jestem za całkowitą niesmiertelnością tematu - a właściwie to każde sznujace się :icon_twisted: forum motocyklowe ma kobiece subforum...

 

My Orianko, to jesteśmy najzagorzalszymi (i nie o tę gorzałę chodzi! :bigrazz: ) ambasadorami KTM.. niereformowalnymi.. oddanymi całym sercem pomarańczowym ślicznotkom :notworthy:

więc rozmowa czasem bywa monotonna :wink:

 

a sekcja dziewczyńska to głównie 2T w róznych pojemnościach (większość to EXC 200 ale mamy i jedną ciekawą 125 o unikalnej charakterystyce małego odkurzacza - akurat dla grzecznej dziewczynki :biggrin: )

i ofc gościnnie dojeżdzają kobitki na różnych sprzętach

 

ciężary rwiemy jak to w enduro - od 110-130 kg

swojej 2sety nie zamieniłabym na nic innego - choć na starość pewnie będę musiał się przekwalifikować na 4T :D

 

i tyle w dziewczyńskim temacie

idę robić obiad :wink:

 

zapraszamy cię i wszystkie brudne kobitki nieustająco!

Edytowane przez ucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o! jestem za całkowitą niesmiertelnością tematu - a właściwie to każde sznujace się :biggrin: forum motocyklowe ma kobiece subforum...

 

 

 

Ja tam jestem za równouprawnieniem. Płeć płecią i wystarczą oddzielne toalety.

Seksistowskiemu segregowaniu ludzi i tematów na forum mówię stanowcze NIE!

 

:P :) :wink: :wink: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za równouprawnieniem. Płeć płecią i wystarczą oddzielne toalety.

Seksistowskiemu segregowaniu ludzi i tematów na forum mówię stanowcze NIE!

:clap:

 

Ziggi, wątek ten jest "damski" ze względu na temat jak i na osoby zabierające w nim głos :>

Na pewno nie będziemy sie zamykać; co, kobitki? :biggrin:

 

Jeśli chodzi o sprzęt, to jestem rozdarta pomiędzy czymś lżejszym,

i czymś co będzie zalegalizowane. Trudno jest połączyć obie te cechy.

Wybór jest niestety niewielki :wink: widzę jednak, że jeśli się "nie odchudzę" wiele więcej się nie nauczę ...

chociaż xr'a i tak nie jest przecież kobyłą. Dla mężczyzny jest jak piórko.

 

:flesje:

 

 

zapraszamy cię i wszystkie brudne kobitki nieustająco!

 

Trochę mi do Was daleko ze Szczecina :wink:

Edytowane przez Oriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za równouprawnieniem. Płeć płecią i wystarczą oddzielne toalety.

Seksistowskiemu segregowaniu ludzi i tematów na forum mówię stanowcze NIE!

 

:clap: ;) :lalag: :lalag:

 

 

ZIGGI :lalag: pełen szacuneczek za szerokie horyzonty!

..swoją drogą, aż drżę z niecierpliwości by usłyszeć twój bezkompromisowy głos w dyskusji o lokówkach, pomadkach i rajtuzach :clap: :biggrin:

 

 

a tak serio - babski temat w enduro ma wymiar raczej grupy wsparcia. Z moich obserwacji wynika, że dziewczyny często boją się spróbować ("bo to takie truuudne" albo "to pewnie nie dla mnie"), nie chcą pytać ("bo to chyba totalnie głupie pytanie") i zupełnie inaczej uczą się jazdy w terenie, ot co.

 

Jeśli dalej dźgam cię seksizmem w czuły punkt - przepraszam najmocniej :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się któraś boi to zapraszam do mnie.

Wystawię skierowanie na terapię do mojej siostry :banghead:

 

P.S.

Nie znam sie na lokówkach..... ale na gotowaniu niestety lepiej niż spora grupa kobiet.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się któraś boi to zapraszam do mnie.

Wystawię skierowanie na terapię do mojej siostry :)

 

 

noo proszę cię...

 

zamiast znaleźć siostrze sprzęta - dajesz jej czasem łaskawie pobrykać na swoim :)

i to ma być terapia??? :clap:

 

i gdzie tu równouprawnienie? ;)

 

:buttrock: lepiej dawaj ją do nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze primo;

Ja jej już znalazłem sprzęta identycznego co mój....

Że nie chciała kupić..... jej sprawa.

Drugie primo:

Nie łaskawie tylko z przyjemnością. (nawet jak mu robi krzywdę to zaciskam zęby i się nie odzywam)

Trzecie primo:

Terapia dotyczy lęków przed błotem i enduro - moja sisterka nie ma.

Czwarte:

Co to znaczy DAWAJ? Dobra siostra to nie takie coś co se można dawać albo nie dawać.

Narazie ćwiczy ze mną. Jak nie będę w stanie już niczego jej nauczyć to może wtedy znajdę jej innego instruktora.

 

Pozdro dla wszystkich babeczek na enduro.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze primo;

Ja jej już znalazłem sprzęta identycznego co mój....

Że nie chciała kupić..... jej sprawa.

Drugie primo:

Nie łaskawie tylko z przyjemnością. (nawet jak mu robi krzywdę to zaciskam zęby i się nie odzywam)

Trzecie primo:

Terapia dotyczy lęków przed błotem i enduro - moja sisterka nie ma.

Czwarte:

Co to znaczy DAWAJ? Dobra siostra to nie takie coś co se można dawać albo nie dawać.

Narazie ćwiczy ze mną. Jak nie będę w stanie już niczego jej nauczyć to może wtedy znajdę jej innego instruktora.

 

Pozdro dla wszystkich babeczek na enduro.

 

 

podobasz mi się - jesteś dumny i drażliwy.. :)

 

 

 

 

Ziggi, wątek ten jest "damski" ze względu na temat jak i na osoby zabierające w nim głos :>

Na pewno nie będziemy sie zamykać; co, kobitki? ;)

 

Jeśli chodzi o sprzęt, to jestem rozdarta pomiędzy czymś lżejszym,

i czymś co będzie zalegalizowane. Trudno jest połączyć obie te cechy.

Wybór jest niestety niewielki :wink: widzę jednak, że jeśli się "nie odchudzę" wiele więcej się nie nauczę ...

chociaż xr'a i tak nie jest przecież kobyłą. Dla mężczyzny jest jak piórko.

 

:flesje:

Trochę mi do Was daleko ze Szczecina :wink:

 

 

polecam ci EXC 200 (ofc :clap: )

 

i zajrzyj do nas przy okazji, jak bedziesz kiedyś w wawie

pozdrawiam ciepło

:crossy:

Edytowane przez ucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, jestem lekarzem - chcesz o ty pogadać?

 

 

No przestań dziewczyno. Żartowałem.

 

Pogadać to możemy o jeździe. Chyba, że nie godzi Ci sie zajmować edukacją podgatunku męskiego.

Może w Pro-Motorze uczysz tylko babki a od facetów jest Konik. :biggrin:

Edytowane przez ZIGGI

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...