Skocz do zawartości

pomozecie wybrac?


Rekomendowane odpowiedzi

za 2,500zł raczej niekupisz żadnego 125/50

 

a zresztą poco ci to? po lasach i torach policja niejezdzi :buttrock:

 

tu masz pare ciekawych propozycji odemnie ;)

 

APRILIA TUAREG RALLY <--- SUPER sprzęt pare razy taką latałem mocy ma sporo i zawieszenie bardzo dobre!

 

http://moto.allegro.pl/item215214688_april...e_do_dzis_.html

 

HONDA MTX 125 <--- motor starszy co nieznaczy gorszy może nieco słabszy ale daje rade i koszt remontu jest niewielki w przypadku MTX'A

 

http://moto.allegro.pl/item214166718_honda_mtx_125r.html

 

KAWASAKI KMX 125 <--- ta sztuka jest już nieco wylatana ale zawsze to KMX moc wystarczająca jak na poczatek a kasa niewielka myśle że poszedłby za 2tyś :buttrock:

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz startować na 125. Ja mam Kawe KDX 125, a nigdy wcześniej nie miałem ani nie jeździłem innym moto. Nie było żadnego problemu. Powoli na początku a później to już opór do końca. Bierz 125 nie baw się 50 czy 80.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Nie wiemczy juz kupiles maszyne ale jezeli moj post choc troche Ci pomoze to bedzie OK

 

Piszesz ze masz budzet 2,500 PLN szczerze to zdecydowanie za malo na ten sport... moze przycisnij pasa i odkladaj jeszcze troche, moze do nastepnego sezonu bedziesz mial wiecej kasy a co sie z tym wiaze lepsza maszyne! Pamietaj ze wchodzac w ten sport musisz zainwestowac w ubranie (kask, buty) przede wszystkim pozniej pewnie i gogle, rekawice, spodnie itp. wiec to wszystko nie liczac maszyny moze nawet kosztowac 2,500 lub wiecej :) ale nie zrazaj sie bo przyjemnosc z jazdy jest wieksza frajda niz trzymanie pieniedzy na koncie :buttrock:

 

Na poczatek nic wiekszego niz 125 ccm jezeli kupisz wyczyna to juz masakra (pieknie jezdzi) ale i wiecej siedzisz przy silniku... polecam turyste jezeli masz ograniczony budzet!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Nie wiemczy juz kupiles maszyne ale jezeli moj post choc troche Ci pomoze to bedzie OK

 

Piszesz ze masz budzet 2,500 PLN szczerze to zdecydowanie za malo na ten sport... moze przycisnij pasa i odkladaj jeszcze troche, moze do nastepnego sezonu bedziesz mial wiecej kasy a co sie z tym wiaze lepsza maszyne! Pamietaj ze wchodzac w ten sport musisz zainwestowac w ubranie (kask, buty) przede wszystkim pozniej pewnie i gogle, rekawice, spodnie itp. wiec to wszystko nie liczac maszyny moze nawet kosztowac 2,500 lub wiecej :cool: ale nie zrazaj sie bo przyjemnosc z jazdy jest wieksza frajda niz trzymanie pieniedzy na koncie :banghead:

 

Na poczatek nic wiekszego niz 125 ccm jezeli kupisz wyczyna to juz masakra (pieknie jezdzi) ale i wiecej siedzisz przy silniku... polecam turyste jezeli masz ograniczony budzet!

 

pozdrawiam

 

zgodze sie z toba w 100% ja mam yamahe dt moze niejest to jeszcze motor tkai co sie bawimy w ten sport ale.. troche pieniedzy w niego wchodzi zeby dobrze funkcjonowal ;) na dluzszy okres....

 

:banghead: pozdrawiam :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...